9 września 2021

Poszukiwani producenci przyjaznych dla środowiska detergentów

Brytyjska firma e-commerce, oferująca ekologiczny detergent do prania, poszukuje europejskiego producenta z doświadczeniem w opracowywaniu przyjaznych dla środowiska produktów, aby stać się ich długoterminowym wyłącznym partnerem o szerokim europejskim zasięgu.

Produkt jest innowacyjną, całkowicie naturalną alternatywą dla detergentów typu zero waste, w formie w cienkich arkuszy, które rozpuszczają się zarówno w gorącej, jak i zimnej wodzie. Jest w 100% wolny od plastiku, wegański, i ma bardzo niski ślad węglowy.

Produkt ten można wysłać bezpośrednio do konsumentów. Są to podstawowe artykuły gospodarstwa domowego, które są rutynowo spożywane na co dzień, dzięki czemu idealnie nadają się do sprzedaży w modelu subskrypcyjnym.

Współpraca w oparciu o zawarcie umowy produkcyjnej.

Numer referencyjny oferty: BRUK20210809001

Pełna treść oferty po angielsku.

Firmy z woj. mazowieckiego zainteresowane współpracą proszone są o kontakt na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., wraz z podaniem ww. numeru referencyjnego.

Pozostałe firmy powinny kontaktować się z właściwymi ośrodkami regionalnymi.

****

Zobacz inne przykładowe oferty firm zagranicznych

Oferta, która Cię zainteresowała, jest dostępna w ramach bezpłatnej bazy POD, która jest prowadzona przez sieć Enterprise Europe Network. W POD za darmo możesz przeglądać oferty z całego świata lub założyć profil Twojej firmy.

Zobacz success stories firm, które już skorzystały z usług Enterprise Europe Network.

Szczegółowe informacje nt. bazy ofert POD i zasad wymiany informacji z Ośrodkiem Enterprise Europe Network znajdziesz tutaj.


Może Cie zainteresować

Opublikowano: 09.09.2021 06:31
Poprawiono: 09.09.2021 06:31
Modyfikujący: Michalina Ziomek
Udostępniający: Michalina Ziomek
Autor dokumentów: