1 września 2021

Poszukiwani producenci żelowych odżywek i suplementów do włosów i ciała

Największa szwedzka hurtownia, działająca na rynku od 1993 r., zaopatrująca sklepy ze zdrową żywnością m. in. w suplementy diety (probiotyki, multiwitamina), poszukuje producentów: odżywek w żelu do ciała i włosów, probiotyków i multiwitaminy. Firma jest zainteresowana nawiązaniem współpracy na podstawie umowy produkcyjnej.

Treść zapytania po angielsku

Numer referencyjny oferty: BRSE20210511001

Firmy z woj. mazowieckiego zainteresowane współpracą proszone są o kontakt na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., wraz z podaniem ww. numeru referencyjnego oraz linku do katalogu oferowanych produktów.

Pozostałe firmy zachęcamy do kontaktu z właściwymi ośrodkami regionalnymi.

***

Zobacz inne przykładowe oferty firm zagranicznych

Oferta, która Cię zainteresowała, jest dostępna w ramach bezpłatnej bazy POD (Partnership Opportunities Database), która jest prowadzona przez sieć Enterprise Europe Network. W POD za darmo możesz przeglądać oferty z całego świata lub założyć profil Twojej firmy.

Zobacz success stories firm, które już skorzystały z usług Enterprise Europe Network.

Szczegółowe informacje nt. bazy ofert POD i zasad wymiany informacji z Ośrodkiem Enterprise Europe Network znajdziesz tutaj.


Może Cie zainteresować

Opublikowano: 01.09.2021 09:04
Poprawiono: 01.09.2021 09:06
Modyfikujący: Eryk Rutkowski
Udostępniający: Eryk Rutkowski
Autor dokumentów: