30 sierpnia 2021

Poszukiwane ekologiczne opakowania do wykorzystania w pudełkach subskrypcyjnych

Irlandzka firma z branży e-commerce poszukuje ekologicznych i korzystnych cenowo opakowań, które będą wykorzystywane w pudełkach subskrypcyjnych.

Pudełka zawierają tradycyjne upominki z Irlandii, takie jak produkty spożywcze, książki, tekstylia itp. Swoją ofertę firma irlandzka już teraz kieruje do ponad 90 krajów na całym świecie.

Oferowane opakowania powinny być wytrzymałe i dostosowane pod względem formy i rozmiaru do poszczególnych elementów zawartych w danych pudełkach.

Numer referencyjny oferty: BRIE20200305001

Pełna treść zapytania po angielsku

Firmy z woj. mazowieckiego zainteresowane współpracą proszone są o kontakt na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., wraz z podaniem ww. numeru referencyjnego.

Pozostałe firmy powinny kontaktować się z właściwymi ośrodkami regionalnymi.

****

Zobacz inne przykładowe oferty firm zagranicznych

Oferta, która Cię zainteresowała, jest dostępna w ramach bezpłatnej bazy POD, która jest prowadzona przez sieć Enterprise Europe Network. W POD za darmo możesz przeglądać oferty z całego świata lub założyć profil Twojej firmy.

Zobacz success stories firm, które już skorzystały z usług Enterprise Europe Network.

Szczegółowe informacje nt. bazy ofert POD i zasad wymiany informacji z Ośrodkiem Enterprise Europe Network znajdziesz tutaj.


Może Cie zainteresować

Opublikowano: 30.08.2021 06:06
Poprawiono: 30.08.2021 06:34
Modyfikujący: Eryk Rutkowski
Udostępniający: Eryk Rutkowski
Autor dokumentów: