27 sierpnia 2021

Poszukiwani producenci ubrań i akcesoriów dla psów

Niemiecka firma nawiąże współpracę z producentami zabawek, odzieży i akcesoriów dla małych i średnich psów oraz ich właścicieli.

Firma zamierza sprzedawać takie produkty, jak ubranka, bandany, koce, torby, pluszowe i lateksowe zabawki, ale też pasujące do nich dodatki dla ludzi.

Partnerzy powinni posiadać doświadczenie w projektowaniu i wytwarzaniu finalnego produktu, w tym w doborze tkanin i elementów wykończeniowych. Na początku wielkość dostaw wyniesie 200-300 sztuk każdego wzoru/rozmiaru. Uruchomienie sprzedaży planowane jest na sezon jesienno-zimowy 2021, a kolejne zamówienia składane będą co 3 miesiące.

Wszystkie oferowane produkty powinny być wytwarzane w sposób ekologiczny. Część dochodu ze sprzedaży będzie przeznaczana na cele charytatywne na rzecz zwierząt, ludzi i ochrony środowiska.

Numer referencyjny oferty: BRDE20210723001

Treść zapytania po angielsku

Firmy z woj. mazowieckiego zainteresowane współpracą proszone są o kontakt na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., wraz z podaniem ww. numeru referencyjnego.

Pozostałe firmy powinny kontaktować się z właściwymi ośrodkami regionalnymi.

****

Zobacz inne przykładowe oferty firm zagranicznych

Oferta, która Cię zainteresowała, jest dostępna w ramach bezpłatnej bazy POD, która jest prowadzona przez sieć Enterprise Europe Network. W POD za darmo możesz przeglądać oferty z całego świata lub założyć profil Twojej firmy.

Zobacz success stories firm, które już skorzystały z usług Enterprise Europe Network.

Szczegółowe informacje nt. bazy ofert POD i zasad wymiany informacji z Ośrodkiem Enterprise Europe Network znajdziesz tutaj.


Może Cie zainteresować

Opublikowano: 27.08.2021 07:31
Poprawiono: 27.08.2021 07:33
Modyfikujący: Eryk Rutkowski
Udostępniający: Eryk Rutkowski
Autor dokumentów: