Pomiń nawigację

12 sierpnia 2021 r.

Bezpłatne polsko-węgierskie spotkania b2b dla różnych branż, 17 września

Ośrodek Enterprise Europe Network przy Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości (PARP) zaprasza do udziału w "Polish-Hungarian Business Day" – polsko-węgierskiej giełdzie kooperacyjnej, która odbędzie się 17 września 2021 r. w Győr (w razie konieczności istnieje możliwość przeniesienia wydarzenia do Internetu). Spotkania adresowane są do przedstawicieli takich branż, jak sport, zdrowie i uroda, tworzywa sztuczne, przemysł ciężki czy żywność.

Głównym organizatorem wydarzenia jest Izba Przemysłowo-Handlowa komitatu Győr-Moson-Sopron – partner PARP w sieci Enterprise Europe Network.

Na czym polega giełda kooperacyjna?

Giełda kooperacyjna to seria dwustronnych, wcześniej umówionych, około 20-minutowych spotkań między przedstawicielami firm i instytucji z różnych krajów. Uczestnicy giełdy reprezentują te same lub zbliżone branże i są zainteresowani nawiązaniem współpracy z zagranicznymi partnerami.

Udział w giełdzie jest bezpłatny, lecz konieczna jest wcześniejsza rejestracja na stronie wydarzenia.

Dla kogo?

Do udziału w spotkaniach zapraszamy w szczególności przedstawicieli następujących sektorów:

 • sport, zdrowie i uroda,
 • wyposażenie eventowe,
 • tworzywa sztuczne,
 • przemysł ciężki, obróbka powierzchni,
 • żywność.

Program

Wydarzenie odbędzie się 17 września 2021 r. i będzie podzielone na dwie części:

 • 09:00-10:00 – otwarcie i część seminaryjna,
 • 10:00-17:00 – sesja uprzednio umówionych spotkań.

Rejestracja na giełdę i umawianie spotkań

 • Uczestnicy giełdy dokonują rejestracji wypełniając formularz rejestracyjny online znajdujący się na głównej stronie giełdy. Macie na to czas do 17 września 2021 r., ale im szybciej dokonacie rejestracji, tym większa liczba potencjalnych partnerów będzie mogła zapoznać się z Waszą ofertą.
 • Podczas rejestracji należy wybrać przynajmniej jedną sesję, w której weźmie się udział: seminaryjną i/lub ze spotkaniami. Aby móc umawiań spotkania, trzeba zaznaczyć opcję „Matchmaking session”.
 • Następnie należy dokładnie określić profil swojej działalności oraz rodzaj współpracy, którą chce się nawiązać. Profil powinien zawierać zwięzły, ale wyczerpujący opis działalności firmy oraz przynajmniej jedną pozycję w części „Marketplace”.
 • Dane zarejestrowanych firm na bieżąco umieszczane są w katalogu online na stronie giełdy. Każdego dnia w katalogu mogą pojawiać się nowe firmy!
 • Z katalogu online zarejestrowani uczestnicy dokonują wyboru firm, z którymi chcieliby spotkać się podczas giełdy.
 • 17 września 2021 r. Győr odbędą się STACJONARNE spotkania. W przypadku braku możliwości organizacji spotkań stacjonarnym w związku z sytuacją pandemii, odbędą się one w formule wirtualnej.

Link do anglojęzycznej instrukcji dotyczącej rejestracji

Oficjalnym językiem spotkań będzie język angielski.

Zarejestruj się już dziś!

Więcej informacji nt. giełdy kooperacyjnej udziela Magdalena Zwolińska, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Może Cię zainteresować

Opublikowano: 12.08.2021 09:56
Poprawiono: 12.08.2021 07:58
Modyfikujący: Eryk Rutkowski
Udostępniający: Eryk Rutkowski
Autor dokumentów: