27 lipca 2021

Operatorzy dronów poszukiwani przez portugalską firmę technologiczną

Portugalska firma działająca od 2006 r. w sektorze lotniczym, specjalizująca się w rozwoju technologii w zakresie teledetekcji, opracowała aplikację internetową do monitorowania i kontroli upraw opartą na sztucznej inteligencji. Opracowana przez portugalskiego klienta aplikacja łączy w sobie możliwość pozyskania i przetwarzania danych pochodzących z dwóch źródeł: satelitarnego i z wykorzystaniem drona, co pozwala na pozyskanie bardzo precyzyjnych danych.

Poszukiwany partner powinien dysponować własnymi dronami (rotacyjne lub stałopłatowe) do pozyskiwania obrazów wielospektralnych.

Firma zainteresowana jest nawiązaniem długoterminowej współpracy na podstawie umowy o świadczenie usług.

Treść zapytania po angielsku

Numer referencyjny oferty: BRPT20210609001

Firmy z woj. mazowieckiego zainteresowane współpracą proszone są o kontakt na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., wraz z podaniem ww. numeru referencyjnego oraz linku do katalogu oferowanych produktów.

Pozostałe firmy zachęcamy do kontaktu z właściwymi ośrodkami regionalnymi.

***

Zobacz inne przykładowe oferty firm zagranicznych

Oferta, która Cię zainteresowała, jest dostępna w ramach bezpłatnej bazy POD (Partnership Opportunities Database), która jest prowadzona przez sieć Enterprise Europe Network. W POD za darmo możesz przeglądać oferty z całego świata lub założyć profil Twojej firmy.

Zobacz success stories firm, które już skorzystały z usług Enterprise Europe Network.

Szczegółowe informacje nt. bazy ofert POD i zasad wymiany informacji z Ośrodkiem Enterprise Europe Network znajdziesz tutaj.


Może Cie zainteresować

Opublikowano: 27.07.2021 06:21
Poprawiono: 22.07.2021 14:22
Modyfikujący: Eryk Rutkowski
Udostępniający: Eryk Rutkowski
Autor dokumentów: