Pomiń nawigację

22 lipca 2021 r.

Spotkania b2b dla branży spożywczej na targach Marketplace Austria Food & Beverages 2021, zapisy do 30 września

Ośrodek Enterprise Europe Network przy Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości zaprasza firmy zainteresowane nawiązaniem bezpośrednich kontaktów z producentami i dostawcami wyrobów spożywczych z Austrii do udziału w giełdzie kooperacyjnej podczas "Marketplace Austria Food & Beverages 2021", która odbędzie się 6 października 2021 r. Spotkania zostaną zorganizowane zarówno w formule online, jak i onsite w Wiedniu.

Jak to działa?

  • Uczestnicy określają profil swojej działalności oraz rodzaj współpracy, którą chcieliby nawiązać w formularzu rejestracyjnym dostępnym on-line;
  • Dane zarejestrowanych firm umieszczane są w katalogu on-line na stronie internetowej wydarzenia;
  • Z katalogu zarejestrowani uczestnicy do 30 września 2021 r. dokonują wyboru firm, z którymi chcieliby umówić spotkania;
  • 6 października 2021 r. odbędą się serie uprzednio zaaranżowanych indywidulanych spotkań online/onsite.

Taka formuła giełdy to efektywny, tani i wygodny sposób na spotkanie wielu potencjalnych partnerów biznesowych w jednym miejscu i czasie.

Uczestnikom  przysługuje:

  • Wpis do katalogu uczestników giełdy kooperacyjnej,
  • Indywidualny harmonogram spotkań,
  • Pomoc przy rejestracji oraz podczas trwania spotkań.

Oficjalnym językiem spotkań będzie język angielski.

Wszystkich zainteresowanych udziałem w Marketplace Austria Food & Beverages 2021 prosimy o zapoznanie się z informacjami i warunkami udziału w wydarzeniu oraz wypełnienie formularza rejestracyjnego na stronie internetowej wydarzenia.

Liczba miejsc jest ograniczona.

Dodatkowe pytania dotyczące udziału w wydarzeniu prosimy kierować na adres:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Może Cię zainteresować

Opublikowano: 22.07.2021 10:42
Poprawiono: 22.07.2021 09:09
Modyfikujący: Eryk Rutkowski
Udostępniający: Eryk Rutkowski
Autor dokumentów: