Pomiń nawigację

8 lipca 2021 r.

Giełda kooperacyjna podczas Wystawy Światowej EXPO Dubaj 2021, 23-25 stycznia 2022 r.

Uwaga! Ze względu na duże zainteresowanie udziałem w wydarzeniu, rejestracja została wstrzymana.

Ośrodek  Enterprise Europe Network przy Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości zaprasza do udziału w międzynarodowej giełdzie kooperacyjnej, która odbędzie się podczas Wystawy Światowej EXPO w Dubaju, w dniach 23-25 stycznia 2022 r.

Wystawy Światowe EXPO to największe i najbardziej prestiżowe wydarzenia na świecie, łączące wątki gospodarcze, promocyjne, kulturalne i turystyczne. EXPO 2021 w Dubaju odbędzie się między 1 października 2021 r. a 31 marca 2022 r. To pierwsza tego typu wystawa w kraju arabskim. Będzie miejscem prezentacji dorobku ponad 200 państw i organizacji międzynarodowych.

Udział w giełdzie kooperacyjnej podczas EXPO umożliwi nie tylko nawiązanie bezpośrednich kontaktów biznesowych z zagranicznymi partnerami, ale też pozwoli się zapoznać z najnowocześniejszymi trendami i technologiami prezentowanymi na wystawie.

Dla kogo?

Giełda kooperacyjna przeznaczona jest dla przedstawicieli firm i innych podmiotów oferujących swoje produkty i usługi w następujących sektorach gospodarki:

  • motoryzacja i elektromobilność,
  • biotechnologia i technologie środowiskowe,
  • energetyka odnawialna,
  • zrównoważone budownictwo,
  • przemysł 4.0,
  • ICT

Na czym polega giełda?

Uczestnicy w formularzu rejestracyjnym dostępnym online, uzupełniają wszystkie niezbędne informacje i wskazują swojego lokalnego partnera (PL – Polish Agency for Enterprise Development [PARP]), a następnie określają profil swojej działalności oraz rodzaj współpracy, którą chcieliby nawiązać;

Dane zarejestrowanych firm umieszczane są w katalogu on-line na stronie internetowej giełdy;

Z katalogu on-line zarejestrowani uczestnicy dokonują wyboru firm, z którymi chcieliby spotkać się podczas giełdy;

Po zamknięciu rejestracji (z reguły na kilka dni robocze przed rozpoczęciem wydarzenia) system dokona automatycznego ustalenia agendy spotkań dla każdego z zarejestrowanych uczestników. Każdy z uczestników otrzyma swoją indywidualną agendę drogą mailową przed rozpoczęciem giełdy kooperacyjnej;

W dniach 23-25 stycznia 2022 r., przy ponumerowanych stolikach na terenie Wystawy Światowej EXPO w Dubaju, odbędą się serie uprzednio zaaranżowanych 30-minutowych spotkań b2b.

Koszty

Koszt udziału w giełdzie kooperacyjnej wynosi 125 euro od osoby.

W tej cenie uczestnicy będą mieli zapewniony udział w spotkaniach b2b i warsztatach tematycznych, możliwość wizyty w Specjalnej Strefie Ekonomicznej i firmach tam działających, a także bilet wejściowy na teren Wystawy Światowej.

Szczegółowa instrukcja rejestracji na wydarzenie znajduje się tutaj.

Szczegółowy program wydarzenia znajduje się tutaj.

 

Dodatkowych informacji udziela:

Agnieszka Promianowska, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Może Cię zainteresować

Opublikowano: 08.07.2021 09:05
Poprawiono: 05.01.2022 10:59
Modyfikujący: Eryk Rutkowski
Udostępniający: Eryk Rutkowski
Autor dokumentów: