Pomiń nawigację

8 czerwca 2021 r.

Spotkania b2b online dla branży medycznej podczas „Medical Taiwan Hybrid”, rejestracja do 27 sierpnia

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości zaprasza, w imieniu Taiwan Trade Center Warsaw, (TAITRA) do rejestracji na bezpłatne spotkania biznesowe online z wystawcami na targach MEDICAL Taiwan Hybrid. Tegoroczna edycja targów branży medycznej i kosmetycznej odbędzie się zarówno online (7 – 21 października), jak i stacjonarnie w Tajpej (14 – 16 października). Strona targów: www.medicaltaiwan.com.tw/en/ .

Wirtualne pawilony to ogromne udogodnienie dla odwiedzających z zagranicy, którzy nie chcą stracić okazji do nawiązania nowych kontaktów biznesowych, a także dla wystawców – dając im możliwość wypromowania produktów na skalę globalną. Targi MEDICAL Taiwan Hybrid obejmują szeroki zakres produktów stosowanych w branży medycznej i pokrewnych – takich jak branża biotechnologiczna czy kosmetyczna. Wystawa podzielona została na kilka kluczowych kategorii: urządzenia i sprzęt medyczny, materiały medyczne, urządzenia wspomagające opiekę nad seniorami, smart medical i produkty zdrowotne, a także komponenty dla przemysłu medycznego.

Odwiedzając wirtualne targi będzie można skorzystać z kilku nowych funkcji, które ułatwią nawiązanie kontaktu z wystawcami takich jak live chat z przedstawicielem firmy, czy możliwość przeglądania wirtualnego katalogu (video, zdjęcia, opisy). Nie zabraknie także ulubionej formy kontaktu osób poszukujących nowych dostawców – aranżowanych spotkań B2B online według zaplanowanego wcześniej grafiku. Dostępne będzie także nagranie ze spaceru po targach stacjonarnych – Live Online Exhibition Tour oraz prezentacja nowości, czyli Live Product Launch.

Tajwańscy dostawcy z branży medycznej oferują produkty z każdej kategorii, od podstawowych materiałów, aż po sprzęt najnowszej technologii. Tajwan zbudował solidne podstawy w przemyśle technologii informacyjnych i komunikacyjnych (ICT) i słynie z innowacyjnych rozwiązań w tej dziedzinie. Targi Medical Taiwan Hybrid to także doskonała platforma networkingowa dla startupów związanych z branżą medyczną.

Rejestracja na spotkania online otwarta jest do 27 sierpnia. Osoby zainteresowane udziałem w spotkaniach online zapraszamy do kontaktu z biurem Taiwan Trade Center Warsaw: e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., tel.: 22 398 20 65.

Serdecznie zapraszamy do wypróbowania nowych funkcji wirtualnych targów!

 

Może Cię zainteresować

Opublikowano: 08.06.2021 08:28
Poprawiono: 07.06.2021 14:38
Modyfikujący: Eryk Rutkowski
Udostępniający: Eryk Rutkowski
Autor dokumentów: