7 kwietnia 2021

Webinarium: „BREXIT & COVID – nowa szansa dla dostawców z Polski na rynku niemieckim”, 13 kwietnia

W imieniu ośrodka Enterprise Europe Network w Opolu zapraszamy przedstawicieli MŚP do udziału w webinarium pt. „BREXIT & COVID – nowa szansa dla dostawców z Polski na rynku niemieckim”, które odbędzie się 13 kwietnia br. w godz. 10:00 – 13:15.

Szkolenie organizowane jest przy współpracy z Akademią German Poland Bridge Group.

Wydarzenie poprowadzi Rafael Churawski, Diplom-Jurist Freie Universität w Berlinie, ekspert w zakresie rynku niemieckiego oraz internacjonalizacji, który specjalizuje się w polskim i niemieckim prawie cywilnym i gospodarczym. Prowadzący spotkanie jest również LL.M. Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie i prawniczych studiów podyplomowych na Uniwersytecie Wrocławskim. Na co dzień odpowiada za bezpośrednie wsparcie polskich inwestorów wchodzących na niemiecki rynek, a jednym z obranych celów jest ułatwienie kontaktów biznesowych i zacieśnienie współpracy gospodarczej między Polską a Niemcami. Link do strony opisującej eksperta: https://rafaelchurawski.com/

Jak wziąć udział?

Każdy uczestnik musi dysponować komputerem lub innym urządzeniem mobilnym z wbudowaną kamerą i mikrofonem oraz dostępem do Internetu. Wyżej wymieniony sprzęt nie obliguje do udostępniania swojego wizerunku, jest potrzebny, aby móc aktywnie uczestniczyć w szkoleniu. Webinar odbędzie się poprzez platformę ClickMeeting. Dostęp z poziomu przeglądarki na komputerze i telefonie, zalecana przeglądarka Chrome.

Link do transmisji zostanie przesłany do uczestników w dniu szkolenia. Prosimy o podawanie adresów e-mail, na które zostanie wysłane zaproszenie do logowania na szkolenie.

Udział w szkoleniu można zgłosić tylko poprzez odesłanie wypełnionego formularza
e-mailem do dnia 12 kwietnia 2021 r. na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Program


Formularz rejestracyjny

Zapraszamy.

 

Opublikowano: 07.04.2021 11:47
Poprawiono: 07.04.2021 11:51
Modyfikujący: Eryk Rutkowski
Udostępniający: Eryk Rutkowski
Autor dokumentów: