7 kwietnia 2021

Poszukiwane rozwiązania w zakresie technologii składowania i utylizacji CO2

Hiszpańska firma zajmująca się gazyfikacją odpadów i wytwarzaniem z nich energii, poszukuje technologii wychwytywania lub składowania CO2 i / lub technologii utylizacji dwutlenku węgla w celu zmniejszenia śladu węglowego procesu gazyfikacji. Firma oferuje współpracę w oparciu o umowę licencyjną, umowę handlową z pomocą techniczną lub współpracę technologiczną.

Treść zapytania po angielsku

Numer referencyjny oferty: TRES20210318001

Firmy z woj. mazowieckiego zainteresowane współpracą proszone są o kontakt na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., wraz z podaniem ww. numeru referencyjnego oraz linku do katalogu oferowanych produktów.

Pozostałe firmy zachęcamy do kontaktu z właściwymi ośrodkami regionalnymi.

***

Zobacz inne przykładowe oferty firm zagranicznych

Oferta, która Cię zainteresowała, jest dostępna w ramach bezpłatnej bazy POD (Partnership Opportunities Database), która jest prowadzona przez sieć Enterprise Europe Network. W POD za darmo możesz przeglądać oferty z całego świata lub założyć profil Twojej firmy.

Zobacz success stories firm, które już skorzystały z usług Enterprise Europe Network.

Szczegółowe informacje nt. bazy ofert POD i zasad wymiany informacji z Ośrodkiem Enterprise Europe Network znajdziesz tutaj.

Opublikowano: 07.04.2021 08:16
Poprawiono: 06.04.2021 08:18
Modyfikujący: Eryk Rutkowski
Udostępniający: Eryk Rutkowski
Autor dokumentów: