23 marca 2021

Bezpłatne webinarium nt. chińskiego rynku medycznego, 8 kwietnia

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości (PARP) zaprasza przedsiębiorców z branży medycznej na bezpłatne webinarium pt.: „China’s healthcare and medical devices market”, które odbędzie się 8 kwietnia 2021 r.

Celem spotkania, organizowanego we współpracy z EU SME Center, China Britain Business Council oraz projektem SENET (Sino-European Health Network Hub), jest zaprezentowanie zagadnień związanych ze specyfiką rynku chińskiego, regulacjami prawnymi i możliwościami nawiązania współpracy z partnerami z Chin.

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową agendą spotkania i wypełnienia formularza zgłoszeniowego na stronie internetowej wydarzenia.

Webinarium organizowane jest w ramach Branżowego Programu Promocji branży sprzętu medycznego, realizowanego przez PARP.

Już 21 kwietnia 2021 r., w ramach tego samego programu, PARP zorganizuje międzynarodowe spotkania online dla branży sprzętu medycznego – Med2Meet. W wydarzeniu tym planowany jest udział zagranicznych firm z kilkunastu krajów (w tym również z Chin). Poznaj szczegóły.

Więcej informacji nt. powyższych wydarzeń udzielają:

Agnieszka Promianowska, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Magdalena Zwolińska, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Opublikowano: 23.03.2021 06:50
Poprawiono: 23.03.2021 06:51
Modyfikujący: Eryk Rutkowski
Udostępniający: Eryk Rutkowski
Autor dokumentów: