Pomiń nawigację

8 marca 2021 r.

Przemysł 4.0: spotkania b2b online podczas „Technology & Business Cooperation Days 2021”, 12-15 kwietnia

Ośrodek Enterprise Europe Network przy Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości zaprasza do udziału w giełdzie kooperacyjnej online dla firm, instytucji naukowych i uczelni wyższych działających na rzecz szeroko pojętego przemysłu 4.0, która odbędzie się w dniach 12-15 kwietnia 2021 r. 

Spotkania b2b mają na celu nawiązanie kontaktów biznesowych w zakresie takich zagadnień jak:

  • smart factory,
  • zrównoważona energia,
  • mobilność,
  • narzędzia pomiarowe i technologie wytwarzania efektywne pod względem zasobów i energii.

Na czym polega giełda kooperacyjna?

Giełda kooperacyjna to seria bilateralnych, uprzednio zaaranżowanych 20-minutowych spotkań b2b pomiędzy przedstawicielami firm z różnych krajów, działających w tej samej branży i zainteresowanych nawiązaniem współpracy z zagranicznymi partnerami.

  • Uczestnicy rejestrują swój udział wypełniając formularz rejestracyjny online znajdujący się na stronie internetowej giełdy.
  • W formularzu rejestracyjnym należy dokładnie określić profil swojej działalności oraz rodzaj współpracy, którą chce się nawiązać,
  • Dane zarejestrowanych firm na bieżąco umieszczane będą w katalogu on-line na stronie spotkań b2b (każdego dnia w katalogu pojawiają się nowe firmy!)
  • Z katalogu on-line zarejestrowani uczestnicy dokonują wyboru firm, z którymi chcieliby spotkać się podczas spotkań b2b.

Uwaga. W dniach 12-15 kwietnia na tej samej stronie, na której dokonywali Państwo rejestracji na wydarzenie, odbędą się spotkania online z uprzednio umówionymi partnerami. W celu odbycia spotkań online trzeba posiadać wbudowaną lub zewnętrzną kamerę internetową i mikrofon.

Oficjalnym językiem spotkań będzie język angielski.

Koszty

Udział w spotkaniach b2b jest bezpłatny.

Zarejestruj się już dziś!

Termin rejestracji upływa 4 kwietnia 2021 r. Im szybciej się zarejestrujesz, tym większa liczba zagranicznych partnerów będzie miała możliwość zapoznania się z Twoją ofertą!

Informacji nt. spotkań b2b udziela Sławomir Biedermann: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Może Cię zainteresować

Opublikowano: 08.03.2021 08:44
Poprawiono: 05.03.2021 10:38
Modyfikujący: Eryk Rutkowski
Udostępniający: Eryk Rutkowski
Autor dokumentów: