5 marca 2021

„Connect Day 2021”: spotkania b2b online startupów z inwestorami, 3-12 maja

Ośrodek Enterprise Europe Network przy Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości zaprasza do udziału w międzynarodowej giełdzie kooperacyjnej online skierowanej do startupów oraz inwestorów poszukujących innowacyjnych rozwiązań, która odbędzie się w ramach wydarzenia pn. „Connect Day 2021”, w dniach 3-12 maja 2021 r.

"Connect Day" wspiera przede wszystkim korporacje i firmy z sektor MŚP, zainteresowane pozyskaniem nowych i innowacyjnych technologii i tym samym inwestycją w startupy. Szczegółowe kryteria udziału dla dużych firm, sektora MŚP i startupów znajdują się tutaj.

Wydarzenie składa się z części konferencyjnej, sesji pitchingowej dla startupów i tzw. reverse pitch dla korporacji. Więcej informacji na temat reverse pitch i części spotkań b2b online giełdy kooperacyjnej.

Jak działa giełda kooperacyjna?

  • Uczestnicy w formularzu rejestracyjnym na stronie wydarzenia określają profil swojej działalności oraz rodzaj współpracy, którą chcieliby nawiązać.
  • Dane zarejestrowanych firm, które spełnią kryteria, umieszczane są w katalogu na stronie internetowej wydarzenia (katalog uczestników dostępny tylko dla zarejestrowanych uczestników).
  • Z katalogu online zarejestrowani uczestnicy dokonują wyboru firm, z którymi chcieliby porozmawiać.
  • W wybranych terminach odbędą się serie uprzednio zaaranżowanych, indywidualnych spotkań online.

Oficjalnym językiem spotkań będzie język angielski.

Termin rejestracji na wydarzenie upływa 30 kwietnia 2021 r. Zarejestrowani uczestnicy mogą umawiać spotkania od 12 kwietnia 2021 r.

Dodatkowe pytania dotyczące udziału w giełdzie kooperacyjnej prosimy kierować na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

 


Może Cie zainteresować

Opublikowano: 05.03.2021 08:20
Poprawiono: 05.03.2021 09:06
Modyfikujący: Eryk Rutkowski
Udostępniający: Eryk Rutkowski
Autor dokumentów: