12 stycznia 2021

Poszukiwani dostawcy lub producenci części samochodowych

Niemiecki dystrybutor, działający od ponad 25 lat w branży części samochodowych, poszukuje dostawców części do samochodów osobowych, użytkowych, ciężarowych i autobusów, a także do pojazdów przemysłowych i rolniczych.

Klient z Niemiec posiada jeden z największych w Europie magazynów samochodowych części zamiennych. Firma zainteresowana jest nawiązaniem współpracy w ramach umowy dostawy. 

Treść zapytania po angielsku

Numer referencyjny oferty: BRDE20201110001

Firmy z woj. mazowieckiego zainteresowane współpracą proszone są o kontakt na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., wraz z podaniem ww. numeru referencyjnego oraz linku do katalogu oferowanych produktów.

Pozostałe firmy zachęcamy do kontaktu z właściwymi ośrodkami regionalnymi.

****

Zobacz inne przykładowe oferty firm zagranicznych

Oferta, która Cię zainteresowała, jest dostępna w ramach bezpłatnej bazy POD, która jest prowadzona przez sieć Enterprise Europe Network. W POD za darmo możesz przeglądać oferty z całego świata lub założyć profil Twojej firmy.

Zobacz success stories firm, które już skorzystały z usług Enterprise Europe Network.

Szczegółowe informacje nt. bazy ofert POD i zasad wymiany informacji z Ośrodkiem Enterprise Europe Network znajdziesz tutaj.

Opublikowano: 12.01.2021 06:49
Poprawiono: 11.01.2021 09:50
Modyfikujący: Eryk Rutkowski
Udostępniający: Eryk Rutkowski
Autor dokumentów: