4 listopada 2020

Nawiąż kontakty biznesowe z tajwańskimi firmami podczas „Wirtualnego Forum Biznesowego Polska-Tajwan”, 19 listopada

W imieniu Krajowej Izby Gospodarczej oraz Chinese International Economic Cooperation Association (CIECA) serdecznie zapraszamy na 16 edycję biznesowego forum Polska-Tajwan (16th Taiwan-Poland Joint Business Council Meeting Online), które odbędzie się online, 19 listopada 2020 r. w godzinach 9.00-11:00.

Forum będzie doskonałą okazją do zapoznania się z ofertą tajwańskich firm i nawiązania nowych kontaktów biznesowych. W tym roku reprezentowane podczas forum będą następujące sektory:

  • Ochrona zdrowia / medycyna

W ostatnich miesiącach Tajwan stawiany jest także jako modelowy przykład walki z epidemią koronawirusa SARS-Cov-2 na świecie, zaprzęgając do walki m.in. big data, internet i aplikacje mobilne. Ochrona zdrowia i walka z pandemią przy użyciu najnowszych technologii będzie jednym z głównych tematów naszego forum!

  • Elektromobilność

Polska jest jednym z głównych producentów baterii do pojazdów i autobusów elektrycznych, a także podzespołów i części zamiennych do pojazdów w UE. Planuje także produkować własny samochód elektryczny „Izera”. Jesteśmy gotowi współpracować z tajwańskimi podmiotami w tym sektorze.

  • Zielone / odnawialne energie

Zielona energia jest jednym z filarów programu „pięć plus dwa” dla innowacyjnych gałęzi przemysłu na Tajwanie. Rozwój energetyki odnawialnej jest silnikiem napędzającym transformację sektora energetycznego i wzrost gospodarczy. To także dynamicznie rozwijający się sektor w Polsce!

Jak wziąć udział?

Aby wziąć udział w wydarzeniu prosimy o wcześniejszą rejestrację on-line.

Forum odbędzie się w języku angielskim, za pośrednictwem platformy „Cisco Webex”.

Zapraszamy do dyskusji dotyczącej wyżej wymienionych sektorów oraz do udziału w rozmowach biznesowych z tajwańskimi podmiotami!

Dodatkowe pytania należy kierować na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Opublikowano: 04.11.2020 08:09
Poprawiono: 04.11.2020 08:10
Modyfikujący: Eryk Rutkowski
Udostępniający: Eryk Rutkowski
Autor dokumentów: