26 października 2020

Poszukiwani partnerzy zainteresowani testowaniem czujników optycznych dla przemysłu

Hiszpańskie przedsiębiorstwo specjalizujące się w rozwiązaniach fotonicznych dla przemysłu, opracowało innowacyjny czujnik optyczny do wykrywania jonów metali w wodzie. Czujniki optyczne są obiecującą alternatywą dla konwencjonalnych technik analitycznych do monitorowania jakości wody w wielu środowiskach naturalnych i przemysłowych. Firma poszukuje partnera chętnego do przetestowania technologii i wdrożenia prototypu w swoich zakładach przemysłowych w ramach umowy o współpracy technicznej.

Treść zapytania po angielsku

Numer referencyjny oferty: TRES20201001001

Firmy z woj. mazowieckiego zainteresowane współpracą proszone są o kontakt na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., wraz z podaniem ww. numeru referencyjnego oraz linku do katalogu oferowanych produktów.

Pozostałe firmy zachęcamy do kontaktu z właściwymi ośrodkami regionalnymi.

***

Zobacz inne przykładowe oferty firm zagranicznych

Oferta, która Cię zainteresowała, jest dostępna w ramach bezpłatnej bazy POD (Partnership Opportunities Database), która jest prowadzona przez sieć Enterprise Europe Network. W POD za darmo możesz przeglądać oferty z całego świata lub założyć profil Twojej firmy.

Zobacz success stories firm, które już skorzystały z usług Enterprise Europe Network.

Szczegółowe informacje nt. bazy ofert POD i zasad wymiany informacji z Ośrodkiem Enterprise Europe Network znajdziesz tutaj.

 

 

 

Opublikowano: 26.10.2020 05:42
Poprawiono: 26.10.2020 08:48
Modyfikujący: Eryk Rutkowski
Udostępniający: Eryk Rutkowski
Autor dokumentów: