27 października 2020

Rozwiązania z zakresu ochrony środowiska: spotkania b2b online podczas targów Pollutec, 1-4 grudnia br.

Zapraszamy do udziału w wirtualnej giełdzie kooperacyjnej skierowanej do szeroko pojętej branży ochrony środowiska. Wydarzenie odbędzie się w dniach 1-4 grudnia 2020 r. i będzie towarzyszyło popularnym targom Pollutec, organizowanym w tym roku w formule online.

Na czym polega giełda kooperacyjna?

Giełda kooperacyjna to seria dwustronnych, wcześniej umówionych ok. 20-minutowych spotkań między przedstawicielami firm i instytucji z różnych krajów. Uczestnicy giełdy reprezentują te same lub zbliżone branże i są zainteresowani nawiązaniem współpracy z zagranicznymi partnerami.

Dla kogo?

Giełda adresowana jest do firm oferujących lub poszukujących rozwiązań z różnych dziedzin ochrony środowiska, np. energetyki, gospodarki obiegu zamkniętego (tzw. circular economy), jakości wody i powietrza, gospodarki opadami itp. Już teraz możecie zapoznać się z profilami uczestników i sprawdzić, jakiej współpracy poszukują. Uwaga! katalog uczestników aktualizowany jest na bieżąco!

Jak to działa?

  • Uczestnicy giełdy dokonują rejestracji wypełniając formularz rejestracyjny online znajdujący się na głównej stronie giełdy. Macie na to czas do 13 listopada 2020 r., ale im szybciej dokonacie rejestracji, tym większa liczba zagranicznych partnerów będzie mogła zapoznać się z Waszą ofertą.
  • Podczas rejestracji należy wskazać dni i przedziały godzinowe, w których uczestnik planuje brać udział w spotkaniach. Ustawienia te można później modyfikować, ale trzeba wskazać przynajmniej jeden przedział, by profil został zaakceptowany i by móc umawiać spotkania.
  • Należy również dokładnie określić profil swojej działalności oraz rodzaj współpracy, którą chce się nawiązać.
  • Po zatwierdzeniu profilu, pojawia się on w katalogu online.
  • Z katalogu online zarejestrowani uczestnicy dokonują wyboru firm, z którymi chcieliby odbyć rozmowy.
  • W dniach 1-4 grudnia 2020 r. na platformie b2match (tej samej, na której odbywa się rejestracja) odbędą się rozmowy zgodnie z indywidualnymi harmonogramami. Każdy uczestnik będzie miał dostęp do swojego harmonogramu spotkań poprzez profil na stronie giełdy.

Oficjalnym językiem spotkań będzie język angielski.

Koszty

Udział w giełdzie kooperacyjnej jest bezpłatny.

Zarejestruj się już dziś!

Więcej informacji nt. spotkań udziela Magdalena Zwolińska, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Opublikowano: 27.10.2020 05:57
Poprawiono: 23.10.2020 16:07
Modyfikujący: Eryk Rutkowski
Udostępniający: Eryk Rutkowski
Autor dokumentów: