12 października 2020

Istanbul Fintech Week 2020 – międzynarodowa giełda kooperacyjna online dla branży fintech. 9-13 listopada

Ośrodek Enterprise Europe Network przy Polskiej Agencji Przedsiębiorczości zaprasza do udziału w międzynarodowej giełdzie kooperacyjnej online dla branży fintech, która odbędzie się w dniach 9-13 listopada 2020 r.

Na czym polega giełda kooperacyjna?

Jest to seria dwustronnych, wcześniej umówionych ok. 20-minutowych spotkań online pomiędzy przedstawicielami firm i instytucji z różnych krajów. Uczestnicy giełdy reprezentują te same lub zbliżone branże i są zainteresowani nawiązaniem współpracy z zagranicznymi partnerami. Więcej informacji na temat spotkań znajduje się na stronie internetowej wydarzenia.

Dla kogo?

Giełda adresowana jest do firm z branży fintech, zarówno oferujących swoje usługi i produkty, jak i tych, które poszukują inwestorów.

Jak to działa?

  • Uczestnicy giełdy dokonują rejestracji wypełniając formularz rejestracyjny online znajdujący się na głównej stronie giełdy. Macie na to czas do 8 listopada 2020 r., ale im szybciej dokonacie rejestracji, tym większa liczba zagranicznych partnerów będzie mogła zapoznać się z Waszą ofertą.
  • Podczas rejestracji należy wskazać dni, w których uczestnik planuje brać udział w spotkaniach. Ustawienia te można później modyfikować, ale trzeba wskazać przynajmniej jeden przedział, by profil został zaakceptowany i by móc umawiać spotkania.
  • Należy również dokładnie określić profil swojej działalności oraz rodzaj współpracy, którą chce się nawiązać.
  • Po zatwierdzeniu profilu, pojawia się on w katalogu online.
  • Z katalogu online zarejestrowani uczestnicy dokonują wyboru firm, z którymi chcieliby odbyć rozmowy. Już teraz możecie zapoznać się z profilami uczestników i sprawdzić, jakiej współpracy poszukują. Pamiętajcie, że katalog uczestników aktualizowany jest na bieżąco!
  • W dniach 9-13 listopada 2020 r. na platformie b2match (tej samej, na której odbywa się rejestracja) odbędą się rozmowy zgodnie z indywidualnymi harmonogramami. Każdy uczestnik będzie miał dostęp do swojego harmonogramu spotkań poprzez profil na stronie giełdy.

Oficjalnym językiem spotkań będzie język angielski.

Koszty

Udział w giełdzie kooperacyjnej jest bezpłatny.

Zarejestruj się już dziś!

Więcej informacji nt. spotkań udziela Sławomir Biedermann, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

 

Opublikowano: 12.10.2020 04:07
Poprawiono: 12.10.2020 07:39
Modyfikujący: Eryk Rutkowski
Udostępniający: Eryk Rutkowski
Autor dokumentów: