8 października 2020

Webinarium: Przemysł 4.0 i Smart Manufacturing – szansa na poznanie partnerów biznesowych z Tajwanu. 20 października. Zapisz się!

Ośrodek Enterprise Europe Network przy Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości zaprasza do udziału w webinarium na temat Przemysłu 4.0 i Smart Manufacturing, które odbędzie się 20 października 2020 r. w godzinach 8:00-10:45. Organizatorem wydarzenia są tajwańskie instytucje zajmujące się wspieraniem i promocją inteligentnych procesów produkcyjnych: Smart Machinery Promotion Office (SMPO) i Taiwan Automation Intelligence and Robotics Association (TAIROA).

Udział w webinarium będzie doskonałą okazją dla przedstawicieli sektora MŚP i startupów do nawiązania współpracy biznesowej i technologicznej w zakresie inteligentnych procesów produkcyjnych. Szczegółowy program wydarzenia dostępny jest w poniższym załączniku.

Udział w webinarium jest bezpłatny.

Rejestracji udziału w wydarzeniu należy dokonać za pośrednictwem formularza zamieszczonego na stronie internetowej.

Dodatkowych informacji na temat webinarium udziela: Eva Chen, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Opublikowano: 08.10.2020 08:24
Poprawiono: 08.10.2020 08:43
Modyfikujący: Eryk Rutkowski
Udostępniający: Eryk Rutkowski
Autor dokumentów: