28 września 2020

FMB 2020 – giełda kooperacyjna dla branży inżynierii mechanicznej, 4-6 listopada 2020 r., Niemcy

Ośrodek Enterprise Europe Network przy Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości zaprasza do udziału w giełdzie kooperacyjnej skierowanej do firm z branży Inżynierii mechanicznej i ich dostawców. Wydarzenie odbędzie się w dniach 4-6 listopada 2020 r. w Bad Salzuflen w Niemczech.

Na czym polega giełda kooperacyjna?

Wirtualna giełda kooperacyjna to seria dwustronnych, wcześniej umówionych ok. 20-minutowych spotkań między przedstawicielami firm i instytucji z różnych krajów. Uczestnicy giełdy reprezentują te same lub zbliżone branże i są zainteresowani nawiązaniem współpracy z zagranicznymi partnerami. Spotkania odbywają się w trakcie trwania targów FMB, na wydzielonym stoisku przy ponumerowanych stolikach.

Jak to działa?

  • Uczestnicy giełdy, do 5 listopada, dokonują rejestracji na wydarzenie wypełniając formularz rejestracyjny online znajdujący się na głównej stronie giełdy. Im szybciej dokona się rejestracji, tym większa liczba zagranicznych partnerów będzie mogła zapoznać się z ofertą firmy.
  • W formularzu rejestracyjnym należy dokładnie określić profil swojej działalności oraz rodzaj współpracy, którą chce się nawiązać. Szczegółowe opisanie profilu działalności jest niezwykle istotne nie tylko dlatego, że zależy od tego zatwierdzenie profilu rejestracyjnego przez organizatora wydarzenia, ale przede wszystkim zwiększa ono szansę na umówienie spotkań b2b z innymi uczestnikami.
  • Po zatwierdzeniu profilu przez organizatora, pojawia się on w katalogu online.
  • Z katalogu online zarejestrowani uczestnicy dokonują wyboru firm, z którymi chcieliby odbyć rozmowy.
  • W dniach 4-6 listopada2020 r. przy ponumerowanych stolikach odbędą się rozmowy zgodnie z indywidualnymi harmonogramami. Każdy uczestnik będzie miał dostęp do swojego harmonogramu spotkań poprzez profil rejestracyjny na stronie giełdy.

Oficjalnym językiem spotkań będzie język angielski.

Koszty:

Udział w giełdzie kooperacyjnej jest bezpłatny.

Zarejestruj się już dziś!

Więcej informacji nt. spotkań udziela Sławomir Biedermann: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Opublikowano: 28.09.2020 04:13
Poprawiono: 25.09.2020 10:16
Modyfikujący: Eryk Rutkowski
Udostępniający: Eryk Rutkowski
Autor dokumentów: