15 września 2020

Włoska firma poszukuje producentów podzespołów do turbin wiatrowych

Włoska firma działająca w branży energetycznej stworzyła i opatentowała innowacyjną turbinę wiatrową. Aktualnie produkt jest na etapie prototypu. W celu wdrożenia turbiny do produkcji włoska firma poszukuje producentów różnych podzespołów, w tym czujników i alternatorów. Firma oferuję współpracę w oparciu o umowę produkcyjną.

Treść zapytania po angielsku

Numer referencyjny oferty: TRIT20200721002

Firmy z woj. mazowieckiego zainteresowane współpracą proszone są o kontakt na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., wraz z podaniem ww. numeru referencyjnego oraz linku do katalogu oferowanych produktów.

Pozostałe firmy zachęcamy do kontaktu z właściwymi ośrodkami regionalnymi.

***

Zobacz inne przykładowe oferty firm zagranicznych

Oferta, która Cię zainteresowała, jest dostępna w ramach bezpłatnej bazy POD (Partnership Opportunities Database), która jest prowadzona przez sieć Enterprise Europe Network. W POD za darmo możesz przeglądać oferty z całego świata lub założyć profil Twojej firmy.

Zobacz success stories firm, które już skorzystały z usług Enterprise Europe Network.

Szczegółowe informacje nt. bazy ofert POD i zasad wymiany informacji z Ośrodkiem Enterprise Europe Network znajdziesz tutaj.

Opublikowano: 15.09.2020 06:28
Poprawiono: 15.09.2020 06:29
Modyfikujący: Michalina Ziomek
Udostępniający: Michalina Ziomek
Autor dokumentów: