9 września 2020

Polsko-ukraińskie spotkania online dla branży IT

Zachęcamy do udziału w bezpłatnych spotkaniach online z ukraińskimi firmami, które 8 października 2020 r. zorganizuje Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości.

Wydarzenie adresowane jest do firm i innych podmiotów działających w szeroko pojętej branży IT, w tym do firm outsourcingowych, dostawców oprogramowania, rozwiązań dla sektora finansowego czy e-commerce, technologii IoT, sztucznej inteligencji i in.

Na czym polega giełda kooperacyjna online?

Giełda kooperacyjna online to seria dwustronnych, wcześniej umówionych spotkań, które odbędą się przez internet, z wykorzystaniem specjalnej platformy. Spotkania potrwają 20 minut, a do udziału w nich nie trzeba instalować żadnego dodatkowego oprogramowania.

Oficjalnym językiem spotkań będzie język angielski.

Jak to działa?

  • Uczestnicy rejestrują swój udział wypełniając formularz na stronie internetowej giełdy.
  • W formularzu rejestracyjnym należy dokładnie określić profil swojej działalności oraz rodzaj współpracy, którą chce się nawiązać,
  • Dane zarejestrowanych firm na bieżąco umieszczane będą w katalogu online (każdego dnia w katalogu pojawiają się nowe firmy!)
  • Z katalogu online zarejestrowani uczestnicy dokonują wyboru firm, z którymi chcieliby spotkać się podczas giełdy.
  • 8 października 2020 r., na tej samej stronie, na której dokonujecie rejestracji na wydarzenie, odbędą się umówione spotkania online. Abyście mogli uczestniczyć w spotkaniach online, musicie się upewnić, że Wasz komputer posiada mikrofon i, opcjonalnie, kamerę internetową. Wymagania sprzętowe opisane zostały na stronie wydarzenia.

Koszty:

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

Jak wziąć udział?

Szczegółowe informacje znajdują się na stronie wydarzenia.

Informacji nt. spotkań b2b udzielają:

Oleksandra Perepelytsia, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Magdalena Zwolińska, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

  


Polsko-ukraińskie spotkania online dla branży IT zostaną zorganizowane przez Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości w ramach projektu „Wzrost konkurencyjności ukraińskich regionów oraz rozwój polsko-ukraińskiej współpracy gospodarczej” finansowanego ze środków programu „Polskiej Pomocy Rozwojowej” Ministerstwa Spraw Zagranicznych i realizowanego we współpracy Ministerstwem Funduszy i Polityki Regionalnej.

Opublikowano: 09.09.2020 05:30
Poprawiono: 25.09.2020 08:38
Modyfikujący: Michalina Ziomek
Udostępniający: Michalina Ziomek
Autor dokumentów: