21 sierpnia 2020

Virtual Dental Exhibition

Zapraszamy do udziału w międzynarodowym wydarzeniu wystawienniczo-edukacyjny Virtual Dental Exhibition by CEDE, które w tym roku odbędzie się w formule on-line, w dniach 24-26 września.

Organizatorem jest łódzka firma Exactus sp. j., która od 1991 r. organizuje Środkowoeuropejską Wystawę Produktów Stomatologicznych CEDE.  

Virtual Dental Exhibition by CEDE odbędzie się na platformie online, dzięki której możliwe będzie właściwie wszystko, co znane jest z tradycyjnych wydarzeń wystawienniczych. Do dyspozycji uczestników będą:

  • Stoiska wystawców – zlokalizowane w wirtualnych pawilonach;
  • Networking - możliwość umówienia się na konkretną godzinę na spotkania z wybranymi wystawcami. Dodatkowo, dostęp do Networking Room, gdzie będą widoczne wszystkie czaty, a komunikacja będzie prowadzona w czasie rzeczywistym (czat, audio, video);
  • Część edukacyjna – bogata oferta webinariów, prezentacji i paneli dyskusyjnych. Wykłady realizowane będą w formie: live, semi-live oraz wideo na życzenie (VOD).

Virtual Dental Exhibition by CEDE to:

  • kontakt z producentami i dystrybutorami bez wychodzenia z domu,
  • webinary i panele dyskusyjne,
  • trzy dni wydarzenia „na żywo” i miesiąc „on demand”,
  • projekty specjalne: Strefa Pacjenta, gry z nagrodami etc.

Udział w wydarzeniu w charakterze zwiedzającego jest nieodpłatny.

Wszystkich zainteresowanych udziałem w Virtual Dental Exhibition by CEDE prosimy o zapoznanie się z informacjami i warunkami udziału w wydarzeniu na stronie internetowej wydarzenia.

Dodatkowych informacji udziela:

Łukasz Sowa

Dyrektor Zarządzający Exactus sp. j.

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

+48 507-153-530

 

Opublikowano: 21.08.2020 05:43
Poprawiono: 21.08.2020 05:43
Modyfikujący: Michalina Ziomek
Udostępniający: Michalina Ziomek
Autor dokumentów: