17 sierpnia 2020

Spotkania B2B on-line podczas DroneTech World Meeting 2020 r.

Zapraszamy na giełdę kooperacyjną, w formule on-line, która odbywa się jako wydarzenie towarzyszące w ramach DroneTech World Meeting 2020 w dniach 6-7 listopada 2020 roku.

Dla kogo?

Giełda adresowana jest do przedstawicieli branży samolotów i pojazdów bezzałogowych, a także potencjalnych odbiorców tych rozwiązań tj. JST, policji, straży pożarnej, służb ratowniczych, nowoczesnego rolnictwa, gospodarki leśnej, farm wiatrowych i fotowoltaicznych itp.

Jak wziąć udział?

  • Uczestnicy giełdy dokonują rejestracji na dedykowanej wydarzeniu platformie.
  • Tworzą profil firmy, zyskując w ten sposób możliwość promowania swojej działalności wśród uczestników wydarzenia.

Ważne! Poza utworzeniem konta firmowego, istotne jest zamieszczenie propozycji współpracy w zakresie oferty produktu, usługi, projektu badawczego, inwestycji czy zapotrzebowania na konkretny rodzaj porozumienia (tzw. „Marketplace”). Konta, które nie zostały uzupełnione o tę propozycję współpracy, nie będą aktywowane przez Organizatorów wydarzenia.

  • W dniach 7 września – 30 października każdy zarejestrowany uczestnik giełdy, którego profil został aktywowany, dokonuje wyboru partnera do spotkań, które w formule videokonferencji odbędą się w dniach 6-7 listopada w godzinach od 10:00 do 15:00.
  • Kilka dni przed rozpoczęciem giełdy uczestnicy otrzymają osobisty harmonogram spotkań, który będzie też widoczny na utworzonym przez firmę koncie. Spotkania online odbywają się poprzez kliknięcie w link dostępny w harmonogramie (rozmówcom automatycznie otwiera się okno transmisji spotkania).

KOSZTY

Udział w giełdzie kooperacyjnej jest bezpłatny.

Oficjalnym językiem spotkań będzie język angielski.

Opublikowano: 17.08.2020 14:06
Poprawiono: 18.08.2020 07:13
Modyfikujący: Michalina Ziomek
Udostępniający: Michalina Ziomek
Autor dokumentów: