31 lipca 2020

Uproszczona restrukturyzacja – nowe instrumenty i źródła pomocy przedsiębiorcom. Webinarium 21 września br.

Zapraszamy przedsiębiorców z sektora MŚP na bezpłatne webinarium pt.: Uproszczona restrukturyzacja - nowe instrumenty i źródła pomocy przedsiębiorcom.

Webinarium poprowadzi Piotr Zimmerman - radca prawny, licencjonowany doradca restrukturyzacyjny - specjalizujący się w prawie upadłościowym, restrukturyzacji oraz prawie spółek handlowych. 

W programie webinarium:

  • Zagadnienia wprowadzające (cel i przesłanki otwarcia postępowania, przegląd czterech standardowych rodzajów postępowania restrukturyzacyjnego).
  • Uproszczona restrukturyzacja – piąty rodzaj postępowania restrukturyzacyjnego. Dla kogo i kiedy.
  • Przebieg uproszczonej restrukturyzacji. Jak z niej skorzystać z sukcesem.
  • Skutki otwarcia uproszczonej restrukturyzacji dla odpowiedzialności członków zarządu oraz skuteczności czynności prawnych dłużnika poprzedzających otwarcie postępowania – w kontekście zawieszenia obowiązku złożenia wniosku o upadłość.
  • Ustawa z 16 lipca 2020 r. o udzielaniu pomocy publicznej w celu ratowania lub restrukturyzacji przedsiębiorców – kto może skorzystać z pomocy i jak to zrobić.

Kiedy?

21 września br. godz. 11:30 – 13:00

Jak wziąć udział?

Webinar jest otwarty i nie wymaga rejestracji. W dniu transmisji uaktywni się poniższy player, w którym obejrzysz materiał.

Organizatorem wydarzenia jest PARP w ramach działań Centrum Rozwoju MŚP.

Serdecznie zapraszamy.

Opublikowano: 31.07.2020 06:51
Poprawiono: 17.09.2020 14:21
Modyfikujący: Konrad Zdanowski
Udostępniający: Michalina Ziomek
Autor dokumentów: