8 lipca 2020

Polsko-tajwańska giełda kooperacyjna online dla branży IT i medycznej – IT & Healthcare Cooperation Day 2020

Ośrodek Enterprise Europe Network przy Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości (PARP) i Tajwańska Rada Rozwoju Handlu Zagranicznego (TAITRA) zapraszają do udziału w polsko-tajwańskiej giełdzie kooperacyjnej, dedykowanej branży IT/ICT i medycznej. Wydarzenie odbędzie się 6 sierpnia 2020 r. w formule online.

W spotkaniach planowany jest udział zarówno producentów, jak i kupców z obu krajów.

Spotkania w szczególności dedykowane są następującym podsektorom:

  • IT/ICT: Big Data, Analitycs, IoT, druk 3D, Cloud Computing, Machine Learning, AI, blockchain, VR/AR, CRM/ERP management, Fintech;
  • medycyna: urządzenia rehabilitacyjne i ortopedyczne, protezy, wyposażenie szpitali, instrumenty medyczne, sprzęt do sal operacyjnych i oddziałów intensywnej terapii, urządzenia diagnostyczne, usługi telemedyczne, IT w opiece zdrowotnej.

Na czym polega giełda kooperacyjna online?

Giełda kooperacyjna to seria bilateralnych, uprzednio zaaranżowanych 20-minutowych spotkań b2b online pomiędzy przedstawicielami firm z różnych krajów, działających w tej samej branży i zainteresowanych nawiązaniem współpracy.

  • Uczestnicy rejestrują swój udział wypełniając formularz rejestracyjny online znajdujący się na stronie internetowej giełdy
  • w formularzu rejestracyjnym należy dokładnie określić profil swojej działalności oraz rodzaj współpracy, którą chce się nawiązać;
  • dane zarejestrowanych firm na bieżąco umieszczane będą w katalogu online na stronie spotkań b2b (każdego dnia w katalogu pojawiają się nowe firmy!);
  • zarejestrowani uczestnicy, z katalogu online wybiorą firmy, z którymi chcieliby spotkać się podczas giełdy.

6 sierpnia 2020 r. na tej samej stronie, na której dokonujecie rejestracji na wydarzenie, odbędą się umówione spotkania online. Abyście mogli uczestniczyć w spotkaniach online, musicie się upewnić, że Wasz komputer posiada mikrofon i (opcjonalnie) kamerę internetową.

Oficjalnym językiem spotkań będzie język angielski.

Szczegółowa instrukcja rejestracji na wydarzenie

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

Zarejestruj się już dziś!

Termin rejestracji upływa 27 lipca 2020 r. Im szybciej się zarejestrujesz, tym większa liczba zagranicznych partnerów będzie miała możliwość zapoznania się z Twoją ofertą!

Informacji nt. spotkań b2b udzielają:

Sławomir Biedermann: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Agnieszka Promianowska: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 


Może Cie zainteresować

Opublikowano: 08.07.2020 14:09
Poprawiono: 09.07.2020 06:58
Modyfikujący: Michalina Ziomek
Udostępniający: Michalina Ziomek
Autor dokumentów: