Pomiń nawigację

5 maja 2020 r.

Spotkania b2b online dla branży medycznej podczas wirtualnych targów MedtecLIVE

Ośrodek Enterprise Europe Network przy Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości zaprasza do udziału w wirtualnej giełdzie kooperacyjnej Medtec Summit Partnering matchmaking, która odbędzie się przy okazji targów technologii medycznych MedtecLIVE, w dniach 30 czerwca – 2 lipca 2020 r. Pierwotnie wydarzenie miało się odbyć na miejscu w Norymberdze, jednak ze względu na sytuację związaną z COVID-19 organizatorzy zdecydowali o przeniesieniu całego wydarzenia w przestrzeń online. Po raz pierwszy targi MedtecLIVE odbędą się równolegle z międzynarodową konferencją Medtech Summit łączącą środowiska biznesu i nauki z innowacjami medycznymi. Startupy, naukowcy, wystawcy targów, jak również przedstawiciele organizacji medycznych znajdują tutaj przestrzeń do wymiany poglądów, doświadczeń oraz nawiązania współpracy.  

Dla kogo?

Do udziału w wydarzeniu zapraszamy firmy, organizacje, ośrodki badawczo-rozwojowe i inne organizacje działające w branży medycznej.

Jak to działa?

  • Firmy zainteresowane rejestracją, wypełniają formularz zgłoszeniowy, określając profil swojej działalności oraz rodzaj współpracy, którą chcieliby nawiązać.

Formularz rejestracyjny dostępny jest online na stronie internetowej Medtec Summit.

  • Z katalogu on-line zarejestrowani uczestnicy dokonują wyboru firm, z którymi chcieliby się spotkać podczas giełdy, tworząc w ten sposób swój indywidualny harmonogram spotkań,
  • Profile użytkowników dostępne są na stronie internetowej. Lista nie jest zamknięta – termin rejestracji upływa 27 czerwca 2020 r.,
  • W dniach 30 czerwca – 2 lipca 2020 r. na stronie internetowej wydarzenia odbędą się serie uprzednio zaaranżowanych 30-minutowych spotkań.

Udział w spotkaniach jest bezpłatny!

Więcej informacji na temat targów MedtecLIVE i Medtec Summit 2020 przeczytasz na stronie internetowej wydarzenia.

Dodatkowych informacji udziela Agnieszka Promianowska: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Może Cię zainteresować

Opublikowano: 05.05.2020 11:26
Poprawiono: 05.05.2020 11:42
Modyfikujący: Eryk Rutkowski
Udostępniający: Eryk Rutkowski
Autor dokumentów: