14 kwietnia 2020

TAFTIE ePitch – znajdź inwestora online

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości zaprasza firmy do udziału w kolejnej, już ósmej sesji pitchingowej organizowanej online (ePitch), która odbędzie się 16 czerwca 2020 r. o godzinie 17:00.

ePitch organizowany jest przez francuski bank BPI France we współpracy z europejską platformą startupową EuroQuity. Sesja pitchingowa jest otwarta dla wszystkich sektorów gospodarki.

W trakcie sesji, 5-7 firm zaproszonych przez organizatorów do udziału w ePitchu, będzie miało możliwość zaprezentowania w ciągu 6 minut swojej firmy przed europejskimi inwestorami. Zobacz jak to działa (j. ang.).

Kryteria naboru:

 • Start-up zainteresowany pozyskaniem finansowania w ramach zalążkowej rundy inwestycyjnej Serii A (do 300 tysięcy euro),
 • Firma działająca w sektorze kapitało-chłonnym,
 • Oferowany produkt musi być na poziomie gotowości technologicznej – minimum TRL 7 i na poziomie gotowości rynkowej – minimum MRL 5 (poziom MRL 5 oznacza, że proponowane rozwiązanie jest już wstępnie zwalidowane i została zidentyfikowana grupa co najmniej 100 klientów, którzy chcieliby mieć takie rozwiązanie/produkt),
 • Firma powinna działać w oparciu o model biznesowy typu SMART,
 • Firma powinna posiadać własną stronę internetową i inne materiały/analizy itp. w języku angielskim oraz dokonać krótkiej prezentacji w jęz. angielskim (ok. 6 min) podczas wydarzenia.

Udział w wydarzeniu jest nieodpłatny.

Aby wziąć udział w ePitchu należy przesłać na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. krótki opis swojej firmy w języku angielskim (pitch deck) w formie prezentacji (10-12 slajdów), zawierającej następujące elementy:

 1. Nazwa firmy i misja,
 2. Opis problemu, który chcemy rozwiązać,
 3. Rozwiązanie tego problemu,
 4. Opis produktu,
 5. Opis rynku,
 6. Model biznesowy,
 7. Strategia,
 8. Opis konkurencji,
 9. Road map / milestones,
 10. Finanse,
 11. Zespół,
 12. Kontakt do firmy.

Zgłoszenia przyjmowane będą do 30 kwietnia 2020 r.

Organizatorzy zastrzegają sobie prawo do wyboru uczestników sesji pitchingowej. Liczba miejsc ograniczona!

Dodatkowych informacji udziela:

Monika Fiszer: e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Opublikowano: 14.04.2020 08:03
Poprawiono: 14.04.2020 09:07
Modyfikujący: Eryk Rutkowski
Udostępniający: Eryk Rutkowski
Autor dokumentów: