25 marca 2020

Rumuński producent wewnętrznych osłon okiennych poszukuje dostawców listew i tkanin

Oferta firmy obejmuje rozwiązania dla domów i pomieszczeń komercyjnych, gastronomicznych, szpitali itd., w tym żaluzje pionowe i poziome oraz rolety klasyczne i rzymskie.

Poszukiwani są dostawcy następujących elementów:

  • listwy do żaluzji poziomych, z aluminium, PVC, poliestru lub drewna;
  • panele do żaluzji pionowych, z tkaniny blokującej promienie słoneczne lub tworzywa sztucznego;
  • tkaniny poliestrowe do rolet zwykłych i zaciemniających, wytrzymałe, niekurczliwe, antystatyczne, wodoodporne, termoizolujące, trudnopalne;
  • tkaniny bawełniane, lniane, poliestrowe lub welwetowe do rolet rzymskich, w zależności od funkcji: nieprzepuszczające promieni słonecznych, antystatyczne, wodoodporne, trudnopalne, niekurczliwe.

Treść zapytania po angielsku 

Numer referencyjny oferty: BRRO20200113001

Firmy z woj. mazowieckiego zainteresowane współpracą proszone są o kontakt na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., wraz z podaniem ww. numeru referencyjnego oraz linku do katalogu oferowanych produktów.

Pozostałe firmy zachęcamy do kontaktu z właściwymi ośrodkami regionalnymi.

****

Zobacz inne przykładowe oferty firm zagranicznych

Oferta, która Cię zainteresowała, jest dostępna w ramach bezpłatnej bazy POD, która jest prowadzona przez sieć Enterprise Europe Network. W POD za darmo możesz przeglądać oferty z całego świata lub założyć profil Twojej firmy. 

Zobacz success stories firm, które już skorzystały z usług Enterprise Europe Network.

Szczegółowe informacje nt. bazy ofert POD i zasad wymiany informacji z Ośrodkiem Enterprise Europe Network znajdziesz tutaj.

Opublikowano: 25.03.2020 06:19
Poprawiono: 24.03.2020 08:20
Modyfikujący: Eryk Rutkowski
Udostępniający: Eryk Rutkowski
Autor dokumentów: