3 marca 2020

Spotkania B2B online dla firm technologicznych podczas International b2fair Matchmaking 2020 r.

W imieniu Izby Handlowej Luksemburga zapraszamy do udziału w wirtualnych spotkaniach International b2fair Matchmaking Event, które odbędą się w dniach 30 listopada-4 grudnia 2020 roku.

Udział w giełdzie kooperacyjnej umożliwi polskim przedsiębiorcom nie tylko nawiązanie bezpośrednich kontaktów biznesowych, ale również zapoznanie się z najnowocześniejszymi trendami i technologiami związanymi z branżami powiązanymi z sektorem ICT: m.in. fintech, cyberbezpieczeństwo oraz sztuczna inteligencja.

Na czym polega giełda kooperacyjna?

  • Uczestnicy określają profil swojej działalności oraz rodzaj współpracy, którą chcieliby nawiązać, w formularzu rejestracyjnym dostępnym on-line;
  • dane zarejestrowanych firm umieszczane są w katalogu on-line na stronie internetowej wydarzenia;
  • z katalogu on-line zarejestrowani uczestnicy dokonują wyboru firm, z którymi chcieliby odbyć wirtualne spotkania. Na podstawie wzajemnie dokonanych wyborów, dla każdego uczestnika tworzone są indywidualne harmonogramy spotkań;
  • w dniach 30 listopada-4 grudnia 2020 r., odbędą się uprzednio zaaranżowane spotkania w formule online.

Koszty uczestnictwa

Udział w giełdzie jest bezpłatny (w przypadku rezygnacji z udziału po 1 listopada br. lub rezygnacji bez wcześniejszego poinformowania organizatora o tym fakcie, uczestnik zostanie obciążony kwotą 150 EUR).

Zarejestruj się już dzisiaj!

Wszystkich zainteresowanych udziałem w spotkaniach B2B prosimy o wypełnienie formularza rejestracyjnego na stronie internetowej giełdy kooperacyjnej.

Dodatkowych informacji udziela Agnieszka Promianowska, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Opublikowano: 03.03.2020 10:07
Poprawiono: 22.10.2020 09:41
Modyfikujący: Eryk Rutkowski
Udostępniający: Eryk Rutkowski
Autor dokumentów: