3 marca 2020

Luksemburg. Giełda kooperacyjna dla firm technologicznych podczas ICT Spring Europe 2020. Zapraszamy!

W imieniu Izby Handlowej Luksemburga zapraszamy do udziału w giełdzie kooperacyjnej International b2fair Matchmaking Event, która odbędzie się w dniach 15-16 września 2020 r. w Luksemburgu przy okazji konferencji ICT Spring.

Udział w giełdzie kooperacyjnej umożliwi polskim przedsiębiorcom nie tylko nawiązanie bezpośrednich kontaktów biznesowych, ale również zapoznanie się z najnowocześniejszymi trendami i technologiami związanymi z branżami powiązanymi z sektorem ICT: m.in. fintech, cyberbezpieczeństwo oraz sztuczna inteligencja.

Na czym polega giełda kooperacyjna?

  • Uczestnicy określają profil swojej działalności oraz rodzaj współpracy, którą chcieliby nawiązać, w formularzu rejestracyjnym dostępnym on-line;
  • Dane zarejestrowanych firm umieszczane są w katalogu on-line na stronie internetowej wydarzenia;
  • Z katalogu on-line zarejestrowani uczestnicy dokonują wyboru firm, z którymi chcieliby się spotkać. Na podstawie wzajemnie dokonanych wyborów, dla każdego uczestnika tworzone są indywidualne harmonogramy spotkań;
  • W dniach 15-16 września 2020 r., odbędą się uprzednio zaaranżowane spotkania.

Koszty uczestnictwa

Udział w giełdzie jest bezpłatny (w przypadku rezygnacji z udziału po 24 sierpnia br. lub rezygnacji bez wcześniejszego poinformowania organizatora o tym fakcie, uczestnik zostanie obciążony kwotą 150 EUR).

Dodatkowe wydarzenia

Dodatkowo, uczestnicy giełdy kooperacyjnej będą mogli wziąć udział w międzynarodowej konferencji ICT Spring i zaprezentować swoje pomysły biznesowe, spotkać się z liderami innowacji, pozyskać inwestora oraz wymienić doświadczenia. To coroczne wydarzenie odbywa się w nowoczesnych wnętrzach Europejskiego Centrum Konferencyjnego w Luksemburgu. Udział w konferencji zapowiedziało 5000 uczestników z 72 krajów.

Oprócz tego, uczestnicy konferencji będą mogli zgłosić swój udział w międzynarodowym konkursie startupów „Pitch Your Startup (PYSU)”, w którym prezentują się najlepsze i najzdolniejsze startupy z całego świata. Więcej informacji dostępnych na stronie internetowej konkursu.

Zarejestruj się już dzisiaj!

Wszystkich zainteresowanych udziałem w spotkaniach B2B prosimy o wypełnienie formularza rejestracyjnego na stronie internetowej giełdy kooperacyjnej.

Dodatkowych informacji udziela Agnieszka Promianowska, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Opublikowano: 03.03.2020 10:07
Poprawiono: 17.06.2020 08:49
Modyfikujący: Michalina Ziomek
Udostępniający: Eryk Rutkowski
Autor dokumentów: