25 lutego 2020

Rozwiązania IT dla branży medycznej. Zapraszamy na spotkania b2b podczas targów DMEA 2020. Berlin, 17 czerwca 2020 r.

Zapraszamy do udziału w giełdzie kooperacyjnej podczas wiodących w Europie targów dedykowanych rozwiązaniom IT dla medycyny "DMEA – Connecting Digital Health", które odbędą się w Berlinie w dniach 16-18 czerwca 2020 r.
Wydarzenie skierowane jest do przedstawicieli firm, startupów, uczelni oraz instytutów badawczych poszukujących lub oferujących innowacyjne pomysły w zakresie rozwiązań IT dla branży medycznej.

Na czym polega giełda kooperacyjna?

Giełda kooperacyjna to seria bilateralnych, uprzednio zaaranżowanych 20-minutowych spotkań b2b pomiędzy przedstawicielami firm z różnych krajów, działających w tej samej branży i zainteresowanych nawiązaniem współpracy z zagranicznymi partnerami.

  • Uczestnicy rejestrują swój udział wypełniając formularz rejestracyjny online znajdujący się na stronie internetowej giełdy.
  • W formularzu rejestracyjnym należy dokładnie określić profil swojej działalności oraz rodzaj współpracy, którą chce się nawiązać,
  • Dane zarejestrowanych firm na bieżąco umieszczane będą w katalogu on-line na stronie spotkań b2b (każdego dnia w katalogu pojawiają się nowe firmy!)
  • Z katalogu on-line zarejestrowani uczestnicy dokonują wyboru firm, z którymi chcieliby spotkać się podczas spotkań b2b.

17 czerwca 2020 r., przy ponumerowanych stolikach, odbędą się serie uprzednio zaaranżowanych 20-minutowych spotkań pomiędzy dobranymi w pary przedsiębiorstwami.

Oficjalnym językiem spotkań będzie język angielski.

Szczegółowa instrukcja rejestracji na wydarzenie.

Koszty

Udział w spotkaniach b2b jest bezpłatny pod warunkiem umówienia co najmniej dwóch spotkań w systemie b2b (umówienie spotkania oznacza zaakceptowanie go przez obie stronny, tj. firmę zapraszającą i firmą akceptującą zaproszenie). W przeciwnym razie koszt udziału wynosi 69 Euro (koszt jednodniowej wejściówki na DMEA 2020). Uczestnicy we własnym zakresie pokrywają koszty transportu i zakwaterowania podczas wydarzenia.

Zarejestruj się już dziś!

Termin rejestracji upływa 15 czerwca 2020 r. Im szybciej się zarejestrujesz, tym większa liczba zagranicznych partnerów będzie miała możliwość zapoznania się z Twoją ofertą!

Więcej o targach DMEA przeczytasz na stronie internetowej wydarzenia

Informacji nt. spotkań b2b udziela Sławomir Biedermann (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.).

Opublikowano: 25.02.2020 11:41
Poprawiono: 19.03.2020 12:26
Modyfikujący: Eryk Rutkowski
Udostępniający: Eryk Rutkowski
Autor dokumentów: