13 lutego 2020

Niemiecka platforma współpracy poszukuje firm gotowych przyjąć na staż osoby zainteresowane zmianą sytuacji zawodowej

Berliński startup oferuje dostęp do platformy, która łączy osoby poszukujące nowych możliwości zawodowych z zagranicznymi przedsiębiorcami gotowymi zaoferować w swojej firmie odpłatny pobyt.

Poszukiwani przedsiębiorcy mogą reprezentować różne sektory. Celem przyjęcia pracownika-gościa na staż będzie wymiana doświadczeń, przekazanie wiedzy na temat prowadzonej przez przyjmującego przedsiębiorcę działalności oraz poprawa perspektyw zawodowych pracownika. Lokalny producent powinien być otwarty na przyjęcie „pracownika-gościa” na okres około jednego miesiąca.

Treść zapytania po angielsku

Numer referencyjny oferty: BRDE20200122001

Firmy z woj. mazowieckiego zainteresowane współpracą proszone są o kontakt na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., wraz z podaniem ww. numeru referencyjnego oraz linku do katalogu oferowanych produktów.

Pozostałe firmy zachęcamy do kontaktu z właściwymi ośrodkami regionalnymi.

****

Zobacz inne przykładowe oferty firm zagranicznych

Oferta, która Cię zainteresowała, jest dostępna w ramach bezpłatnej bazy POD (Partnership Opportunities Database), która jest prowadzona przez sieć Enterprise Europe Network. W POD za darmo możesz przeglądać oferty z całego świata lub założyć profil Twojej firmy.

Zobacz success stories firm, które już skorzystały z usług Enterprise Europe Network.

Szczegółowe informacje nt. bazy ofert POD i zasad wymiany informacji z Ośrodkiem Enterprise Europe Network znajdziesz tutaj.

Opublikowano: 13.02.2020 09:13
Poprawiono: 13.02.2020 09:20
Modyfikujący: Eryk Rutkowski
Udostępniający: Eryk Rutkowski
Autor dokumentów: