10 lutego 2020

Sztuczna Inteligencja. Zapraszamy na spotkania b2b podczas Deep Tech Week 2020 w Paryżu

W imieniu banku inwestycyjnego BPI France zapraszamy do udziału w spotkaniach b2b International Tech Matchmaking, które odbędą się 11 marca 2020 r. w Paryżu, przy okazji tygodnia wydarzeń konferencyjno-networkingowych Deep Tech Week.

Deep Tech Week to cykl kilkudziesięciu wydarzeń technologicznych odbywających się w Paryżu w dniach 9-13 marca 2020 r., w których każdego roku bierze udział ok. 5000 uczestników z 80 krajów (korporacje, start-upy, naukowcy, doktoranci, inwestorzy, centra badawcze, uniwersytety, inkubatory, akceleratory, instytucje publiczne).

Organizatorem International Tech Matchmaking jest BPI France, największa instytucja we Francji świadcząca kompleksowe usługi w zakresie wsparcia francuskich przedsiębiorców w nawiązywaniu współpracy międzynarodowej.

Wydarzenie skupia się na przełomowych technologiach AI (ang. Artificial Intelligence – sztuczna inteligencja) stosowanych w biotechnologii, cyberbezpieczeństwie oraz w przemyśle. Pozwala firmom z różnych państw nawiązywać partnerstwa technologiczne oraz pogłębić wiedzę na temat najnowocześniejszych technologii, a także zdobyć informacje o możliwościach finansowania swojej działalności.

Udział w spotkaniach B2B umożliwi polskim przedsiębiorcom nie tylko nawiązanie bezpośrednich kontaktów biznesowych, ale również zapoznanie się z najnowocześniejszymi trendami i technologiami. Dodatkowo, wybrani uczestnicy będą mieli możliwość zaprezentowania swojego pomysłu przed pozostałymi uczestnikami wydarzenia podczas sesji pitchingowej.

Jak to działa?

  • Uczestnicy określają profil swojej działalności oraz rodzaj współpracy, którą chcieliby nawiązać w formularzu rejestracyjnym dostępnym on-line;
  • Dane zarejestrowanych firm umieszczane są w katalogu on-line na stronie internetowej wydarzenia;
  • Z katalogu on-line zarejestrowani uczestnicy dokonują wyboru firm, z którymi chcieliby spotkać się;
  • 11 marca 2020 r., odbędą się uprzednio zaaranżowane 20-minutowe spotkania, poprzedzone sesją pitchingową oraz seminarium na temat możliwości pozyskania finansowania.

Udział w spotkaniach jest bezpłatny. Uczestnicy pokrywają koszty transportu i zakwaterowania we własnym zakresie.

Zarejestruj się już dzisiaj!

Wszystkich zainteresowanych udziałem w spotkaniach B2B prosimy o wypełnienie formularza rejestracyjnego na stronie internetowej wydarzenia.

Więcej informacji na temat pozostałych wydarzeń odbywających się w ramach Deep Tech Week można znaleźć na stronie internetowej hello tomorrow.

Dodatkowych informacji udziela Agnieszka Promianowska, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Opublikowano: 10.02.2020 11:41
Poprawiono: 13.02.2020 09:45
Modyfikujący: Eryk Rutkowski
Udostępniający: Eryk Rutkowski
Autor dokumentów: