7 stycznia 2020

Giełda kooperacyjna CERÁMICA INNOVA na targach CEVISAMA w Walencji

W dniach 3-7 lutego 2020 r., podczas targów CEVISAMA, sieć Enterprise Europe Network zorganizuje 7. edycję giełdy kooperacyjnej adresowanej do firm z branży ceramicznej i architektonicznej.

Targi

CEVISAMA to międzynarodowe targi ceramiki i wykańczania łazienek o prawie 40-letniej historii, odwiedzane przez ponad 90 tys. osób z całego świata. Ich najbliższa edycja odbędzie się w dniach 3-7 lutego 2020 r. w Walencji (Hiszpania). Części targowej towarzyszy program konferencyjny i konkursy skierowane m. in. do architektów i projektantów wnętrz.

Na czym polega giełda kooperacyjna?

Giełda kooperacyjna to seria dwustronnych, około 20-minutowych spotkań, umówionych z wyprzedzeniem pomiędzy przedstawicielami firm i instytucji z różnych krajów. Uczestnicy giełdy reprezentują te same lub zbliżone branże i są zainteresowani nawiązaniem współpracy z zagranicznymi partnerami.

Koszty

Udział w giełdzie i w targach jest bezpłatny. Uczestnicy pokrywają we własnym zakresie inne koszty związane z wyjazdem.

Rejestracja na giełdę, umawianie spotkań i ważne terminy

  • Uczestnicy giełdy do 22 stycznia 2020 r. dokonują rejestracji wypełniając formularz rejestracyjny online znajdujący się na głównej stronie giełdy.
  • Podczas rejestracji należy dokładnie określić profil swojej działalności oraz rodzaj współpracy, jaką chce się nawiązać.
  • Informacje o uczestniczących firmach są na bieżąco umieszczane w katalogu online, dostępnym dla zarejestrowanych osób.
  • Do 27 stycznia 2020 r. z katalogu online zarejestrowani uczestnicy dokonują wyboru firm, z którymi chcieliby spotkać się podczas giełdy.
  • W dniach 4-7 lutego 2020 r., na terenie targów, przy ponumerowanych stolikach odbędą się spotkania zgodnie z indywidualnymi agendami. Każdy uczestnik będzie miał dostęp do swojego harmonogramu spotkań poprzez profil na stronie giełdy.

Oficjalnym językiem spotkań będzie język angielski.

Współorganizatorem giełdy jest Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości, jeden z trzydziestu polskich ośrodków Enterprise Europe Network.

Więcej informacji nt. giełdy kooperacyjnej udziela Magdalena Zwolińska: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Opublikowano: 07.01.2020 10:21
Poprawiono: 07.01.2020 10:41
Modyfikujący: Eryk Rutkowski
Udostępniający: Eryk Rutkowski
Autor dokumentów: