28 listopada 2019

Weź udział w giełdzie kooperacyjnej na Mobile World Congress 2020 w Barcelonie

Mobile World Congress (MWC) w Barcelonie to największe na świecie targi branży technologii mobilnych. W tym roku po raz kolejny Enterprise Europe Network zorganizuje przy tej okazji giełdę kooperacyjną dla firm z całego świata.

Najbliższa edycja targów MWC odbędzie się w dniach 24-27 lutego 2020 r.  i poświęcona będzie m.in. zagadnieniom sztucznej inteligencji, cyberbezpieczeństwa, technologii 5G i Internetu Rzeczy. Organizatorzy spodziewają się około 2 400 wystawców i ponad 109 000 zwiedzających z prawie 200 krajów.

Na czym polega giełda kooperacyjna?

Giełda kooperacyjna to seria dwustronnych, wcześniej umówionych, około 20-minutowych spotkań między przedstawicielami firm i instytucji z różnych krajów. Uczestnicy giełdy reprezentują te same lub zbliżone branże i są zainteresowani nawiązaniem współpracy z zagranicznymi partnerami. W poprzedniej edycji wzięło udział ponad 440 firm.

Udział w giełdzie jest bezpłatny, a zatem to doskonała okazja dla uczestników Mobile World Congress do nawiązania kontaktów z potencjalnymi partnerami bez ponoszenia dodatkowych kosztów.

Rejestracja na giełdę i umawianie spotkań

  • Uczestnicy giełdy dokonują rejestracji wypełniając formularz rejestracyjny online znajdujący się na głównej stronie giełdy. Mają na to czas do 12 lutego 2020 r., ale im szybciej dokonają rejestracji, tym większa liczba zagranicznych partnerów będzie mogła zapoznać się z ich ofertą.
  • Podczas rejestracji należy wskazać dni i przedziały godzinowe, w których uczestnik planuje brać udział w giełdzie. Ustawienia te można później modyfikować, ale trzeba wskazać przynajmniej jeden przedział, by profil został zaakceptowany i by móc umawiać spotkania.
  • Należy również dokładnie określić profil swojej działalności oraz rodzaj współpracy, którą chce się nawiązać.
  • Dane zarejestrowanych firm na bieżąco umieszczane są w katalogu online na stronie giełdy. Każdego dnia w katalogu mogą pojawiać się nowe firmy!
  • Od 15 stycznia do 21 lutego 2020 r. z katalogu online zarejestrowani uczestnicy będą dokonywać wyboru firm, z którymi chcieliby spotkać się podczas giełdy.
  • W dniach 25-27 lutego 2020 r., przy ponumerowanych stolikach na stoisku Katalonii na terenie targów, odbędą się spotkania zgodnie z indywidualnymi harmonogramami. Każdy uczestnik będzie miał dostęp do swojego harmonogramu spotkań poprzez profil na stronie giełdy.

Link do anglojęzycznej instrukcji dotyczącej rejestracji

Oficjalnym językiem spotkań będzie język angielski.

Współorganizatorem giełdy jest Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości – jeden spośród trzydziestu polskich ośrodków Enterprise Europe Network.

Koszty

Udział w giełdzie kooperacyjnej jest bezpłatny. Uczestnicy pokrywają jednak we własnym zakresie koszty biletu wstępu na targi MWC i inne koszty związane z wyjazdem.

ZAREJESTRUJ SIĘ JUŻ DZIŚ!

Termin rejestracji upływa 12 lutego 2020 r.

Więcej informacji nt. giełdy kooperacyjnej udziela Magdalena Zwolińska: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Opublikowano: 28.11.2019 08:50
Poprawiono: 14.02.2020 13:37
Modyfikujący: Eryk Rutkowski
Udostępniający: Eryk Rutkowski
Autor dokumentów: