8 listopada 2019

Poszukiwani producenci rozwiązań do zaciemniania okien i drzwi

Brytyjska firma specjalizująca się w produkcji rozwiązań do zaciemniania i zasłaniania okien i drzwi balkonowych dla firm, biur, szpitali, domów i szkół poszukuje nowych dostawców, którzy są w stanie spełnić rygorystyczne wymagania jakościowe dotyczące tkanin, elementów żaluzji i profili. Firma oferuje współpracę w oparciu o umowę produkcyjną.

Treść zapytania po angielsku

Numer referencyjny oferty: BRUK20191105001

Firmy z woj. mazowieckiego zainteresowane współpracą proszone są o kontakt na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., wraz z podaniem ww. numeru referencyjnego oraz linku do katalogu oferowanych produktów.

Pozostałe firmy zachęcamy do kontaktu z właściwymi ośrodkami regionalnymi.

***

Zobacz inne przykładowe oferty firm zagranicznych

Oferta, która Cię zainteresowała, jest dostępna w ramach bezpłatnej bazy POD (Partnership Opportunities Database), która jest prowadzona przez sieć Enterprise Europe Network. W POD za darmo możesz przeglądać oferty z całego świata lub założyć profil Twojej firmy.

Zobacz success stories firm, które już skorzystały z usług Enterprise Europe Network.

Szczegółowe informacje nt. bazy ofert POD i zasad wymiany informacji z Ośrodkiem Enterprise Europe Network znajdziesz tutaj.

Opublikowano: 08.11.2019 06:20
Poprawiono: 07.11.2019 10:22
Modyfikujący: Eryk Rutkowski
Udostępniający: Eryk Rutkowski
Autor dokumentów: