9 października 2019

„Austria jako lokalizacja biznesowa – Szanse i możliwości dla firm polskich” – weź udział w spotkaniu

W imieniu ośrodka Enterprise Europe Network przy Izbie Przemysłowo-Handlowej w Krakowie oraz ABA Austrian Business Agency i Kancelaria LegalPartners – serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w bezpłatnym spotkaniu pt. „Austria jako lokalizacja biznesowa – Szanse i możliwości dla firm polskich”, które odbędzie się w siedzibie IPH w Krakowie w dniu 23 października 2019 r. o godz. 15.00

Spotkanie adresowane jest do przedsiębiorców zainteresowanych zarówno rozpoczęciem, jak i kontynuacją swojej działalności na terenie Republiki Austrii.Głównym tematem wydarzenia będzie przybliżenie możliwości inwestycyjnych w Austrii z naciskiem na uwarunkowania prawne działalności przedsiębiorstwa. Przedstawiciel polskiej firmy LaserTec Sp. z o.o. podzieli się z Państwem swoją historią sukcesu w Austrii.

Będzie to również dobra okazja do konsultacji oraz nawiązania bezpośredniego kontaktu z ekspertami specjalizującymi się w zakresie specyfiki niniejszego rynku i uzyskania informacji dostosowanych do indywidualnych potrzeb danej firmy.

Spotkanie prowadzone będzie w języku polskim.

Udział w spotkaniu jest bezpłatny

Liczba miejsc ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Program

Rezerwacja

Dodatkowych informacji udziela Iwona Jordan:

tel.: 12 428 92 63  

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Opublikowano: 09.10.2019 10:44
Poprawiono: 09.10.2019 10:55
Modyfikujący: Eryk Rutkowski
Udostępniający: Eryk Rutkowski
Autor dokumentów: