8 października 2019

Francuski integrator platform CRM kupi polską firmę z tej branży

Integrator platform CRM jest zainteresowany nabyciem aktywnej lokalnie firmy z tej branży, by stać się liderem na skalę europejską. Integrator ma główną siedzibę w Brukseli i oddziały we Francji, Niemczech i innych krajach, z ponad 200 pracownikami. Firma belgijska chciałaby zainwestować w firmę polską, która ma już klientów na lokalnym rynku, i nabyć jej udziały

Treść zapytania po angielsku

Numer referencyjny oferty: BRBE20190516001

Firmy z woj. mazowieckiego zainteresowane współpracą proszone są o kontakt na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., wraz z podaniem ww. numeru referencyjnego oraz linku do katalogu oferowanych produktów.

Pozostałe firmy zachęcamy do kontaktu z właściwymi ośrodkami regionalnymi.

***

Zobacz inne przykładowe oferty firm zagranicznych

Oferta, która Cię zainteresowała, jest dostępna w ramach bezpłatnej bazy POD (Partnership Opportunities Database), która jest prowadzona przez sieć Enterprise Europe Network. W POD za darmo możesz przeglądać oferty z całego świata lub założyć profil Twojej firmy.

Zobacz success stories firm, które już skorzystały z usług Enterprise Europe Network.

Szczegółowe informacje nt. bazy ofert POD i zasad wymiany informacji z Ośrodkiem Enterprise Europe Network znajdziesz tutaj.

Opublikowano: 08.10.2019 06:22
Poprawiono: 14.10.2019 13:14
Modyfikujący: mariusz_idzikowski
Udostępniający: Eryk Rutkowski
Autor dokumentów: