2 października 2019

Misja gospodarcza na Sri Lankę

W imieniu Krajowej Izby Gospodarczej zapraszamy przedstawicieli biznesu do udziału w misji gospodarczej na Sri Lankę, która odbędzie się w dniach 3-7 listopada br. Wyjazd organizowany jest z okazji inauguracji bezpośredniego połączenia lotniczego LOT-u Warszawa-Colombo. W programie misji między innymi Forum Biznesu Polska-Sri Lanka dotyczące nowych możliwości współpracy gospodarczej i inwestycyjnej pomiędzy oboma krajami.

Program forum obejmie część konferencyjną z udziałem przedstawicieli polskiego i lankijskiego rządu oraz część biznesową, w ramach której zostaną zaprezentowane polskie firmy biorące udział w misji. Zaplanowane są także spotkania B2B. Forum dotyczyć będzie głownie technologii przetwórstwa spożywczego, infrastruktury, ochrony środowiska, aparatury medycznej oraz turystyki zdrowotnej. Działania mają na celu zacieśnienie współpracy gospodarczej pomiędzy państwami oraz promocję polskich firm. Wydarzenie będzie stanowiło okazję do zaprezentowania firmy, nawiązania kontaktów z potencjalnymi partnerami biznesowymi na Sri Lance oraz przeprowadzenia bezpośrednich rozmów z lokalnymi partnerami.

Zainteresowane firmy prosimy o zgłoszenie udziału w targach do 20 października br. Formularz zgłoszeniowy znajduje się tutaj. Krajowa Izba Gospodarcza  zapewnia uczestnikom misji wsparcie logistyczne i informacyjne w zakresie rezerwacji noclegów i biletów lotniczych, a także udział w wydarzeniach zaplanowanych w ramach misji.

Szacunkowy koszt udziału w misji wynosi ok. 5450.00 zł + 23% VAT.

Kontakt

Katarzyna Kaniewska: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

tel. 22 630 97 97

Opublikowano: 02.10.2019 09:48
Poprawiono: 02.10.2019 09:52
Modyfikujący: Eryk Rutkowski
Udostępniający: Eryk Rutkowski
Autor dokumentów: