12 września 2019

Spotkania b2b z firmami z Tajwanu

Zapraszamy do udziału w bezpłatnych spotkaniach b2b z grupą 31 tajwańskich firm, które poszukują w Polsce partnerów biznesowych. Spotkania odbędą się 24 października 2019 r. w Regent Warsaw Hotel (sala konferencyjna Regency), przy ul. Belwederskiej 23, w Warszawie w godzinach 10.00-17.00 (zgodnie z umówionymi wcześniej godzinami).

Przyjeżdżające do Polski w ramach misji gospodarczej firmy reprezentują wiele branż, w tym m.in.:

  • elementy złączne i wyroby metalowe (w tym na zamówienie),
  • elektronika konsumencka,
  • komponenty elektroniczne,
  • maszyny,
  • oświetlenie,
  • tekstylia, odzież i akcesoria.

Pełna lista firm tajwańskich biorących udział w misji wraz z oferowanymi przez nie produktami jest dostępna na stronie w języku polskim lub języku angielskim.

Spotkania mają charakter indywidualny i są umawiane na konkretną godzinę. Na spotkania można się zarejestrować:

  1. Online – wypełniając formularz zgłoszeniowy
  2. Mailowo - przesyłając wypełniony formularz zgłoszeniowy na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  3. Telefonicznie – kontaktując się z Taiwan Trade Center Warsaw pod numerem: 22 370 52 10 Osoba kontaktowa: Paulina Biedroń, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Udział w spotkaniach jest bezpłatny.

Termin rejestracji upływa 22 października.

Spotkania będą odbywały się w półgodzinnych odstępach od godziny 10:00. Ilość miejsc jest ograniczona. Wcześniejsza rejestracja to większy wybór godzin spotkań.

Organizatorami spotkań są: Ośrodek Enterprise Europe Network przy Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości  i Taiwan Trade Center Warsaw – przedstawicielstwo Tajwańskiej Rady Rozwoju Handlu Zagranicznego (TAITRA).

Opublikowano: 12.09.2019 05:59
Poprawiono: 12.09.2019 07:51
Modyfikujący: mariusz_idzikowski
Udostępniający: mariusz_idzikowski
Autor dokumentów: