11 września 2019

Poszukiwani producenci technologii morskich

Fińskie przedsiębiorstwo z sektora MSP poszukuje technologii pozyskiwania wodorostów i glonów, zwłaszcza alg niebiesko-zielonych, z oceanów. Firma chce wykorzystać biomasę morską jako surowiec w swojej ekologicznej  biorafinerii. Jej celem jest zarówno rozwiązanie problemu eutrofizacji wód, jak i zrównoważona eksploatacja biomasy. Oczekiwany model partnerstwa to umowa licencyjna lub umowa o współpracy technicznej.

Treść zapytania po angielsku

Numer referencyjny oferty: TRFI20190820001

Firmy z woj. mazowieckiego zainteresowane współpracą proszone są o kontakt na adresTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., wraz z podaniem ww. numeru referencyjnego oraz linku do katalogu oferowanych produktów.

Pozostałe firmy zachęcamy do kontaktu z właściwymi ośrodkami regionalnymi.

***

Zobacz inne przykładowe oferty firm zagranicznych

Oferta, która Cię zainteresowała, jest dostępna w ramach bezpłatnej bazy POD (Partnership Opportunities Database), która jest prowadzona przez sieć Enterprise Europe Network. W POD za darmo możesz przeglądać oferty z całego świata lub założyć profil Twojej firmy. Szukasz dostawców, nowych rynków zbytu lub nowych rozwiązań technologicznych? Skorzystaj z naszej bazy.

Zobacz też success stories firm, które już skorzystały z usług Enterprise Europe Network.

Opublikowano: 11.09.2019 07:32
Poprawiono: 11.09.2019 08:27
Modyfikujący: mariusz_idzikowski
Udostępniający: mariusz_idzikowski
Autor dokumentów: