4 września 2019

Spotkania b2b podczas IoT Solutions World Congress w Barcelonie

Zapraszamy firmy z branży Internetu Rzeczy, sztucznej inteligencji oraz blockchain do udziału w giełdzie kooperacyjnej IoT Brokerage Event, która odbędzie się w dniach 29-31 października 2019 r. w Barcelonie, przy okazji targów IoT Solutions World Congress.  

Udział w giełdzie to doskonała okazja dla uczestników IoT Solutions World Congress, jednego z wiodących na świecie wydarzeń targowo-konferencyjnych poświęconych zagadnieniom IoT, AI i blockchain, do nawiązania kontaktów z potencjalnymi partnerami, bez ponoszenia dodatkowych kosztów. Wydarzenie organizowane jest przez ośrodki sieci Enterprise Europe Network. W ubiegłorocznej edycji giełdy wzięło udział ok. 300 firm z 35 krajów.

Giełda kooperacyjna to seria dwustronnych, wcześniej umówionych, ok. 20-minutowych spotkań pomiędzy przedstawicielami firm z różnych krajów. Uczestnicy giełdy działają w tej samej branży i są zainteresowani nawiązaniem współpracy z zagranicznymi partnerami.

Na czym polega giełda kooperacyjna?

 • Uczestnicy w formularzu rejestracyjnym na stronie określają profil swojej działalności oraz rodzaj współpracy, który chcieliby nawiązać,
 • Dane zarejestrowanych firm na bieżąco umieszczane są w katalogu na stronie (każdego dnia w katalogu pojawiają się nowe firmy)
 • Z katalogu online zarejestrowani uczestnicy dokonują wyboru firm, z którymi chcieliby spotkać się podczas giełdy,
 • W dniach 29-31 października 2019 r., przy ponumerowanych stolikach, odbywają się serie uprzednio zaaranżowanych 20-minutowych spotkań między firmami.

Oficjalnym językiem spotkań będzie język angielski. 

Ważne terminy

 • 24 października – rejestracja
 • 25-31 października – umawianie spotkań
 • 29-31 października – odbywania spotkań

Jak się zarejestrować? (ANG)

Koszty

Udział w giełdzie jest bezpłatny dla osób posiadających wejściówki na targi i/lub konferencję IoT Solutions World Congress. W razie potrzeby, na kilka dni przed wydarzeniem, uczestnicząca firma posiadająca potwierdzone spotkania w ramach giełdy, otrzyma:

  • jeden kod do wejściówki „Visitor pass” LUB
  • 50-procentową zniżkę na jedną wejściówkę „Congress Full Pass”

Zainteresowanych udziałem zapraszamy do kontaktu: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Opublikowano: 04.09.2019 07:40
Poprawiono: 13.09.2019 13:41
Modyfikujący: Eryk Rutkowski
Udostępniający: Eryk Rutkowski
Autor dokumentów: