Pomiń nawigację

16 sierpnia 2019 r.

Spotkania B2B podczas Marketplace Austria Food 2019

Firmy zainteresowane nawiązaniem bezpośrednich kontaktów z producentami wyrobów spożywczych z Austrii zapraszamy do udziału w giełdzie kooperacyjnej podczas Marketplace Austria Food, która odbędzie się 1 października 2019 r. w Wiedniu. Wydarzenie dedykowane jest importerom produktów spożywczych. Termin rejestracji upływa 31 sierpnia 2019 r.

Jak działa giełda kooperacyjna?

  • Uczestnicy określają profil swojej działalności oraz rodzaj współpracy, którą chcieliby nawiązać w formularzu rejestracyjnym dostępnym on-line;
  • Dane zarejestrowanych firm umieszczane są w katalogu on-line na stronie internetowej wydarzenia;
  • Z katalogu on-line zarejestrowani uczestnicy do 15 września 2019 r. dokonują wyboru firm, z którymi chcieliby spotkać się podczas giełdy kooperacyjnej;
  • W 1 października 2019 r. w Wiedniu odbędą się serie uprzednio zaaranżowanych indywidulanych spotkań.

Taka formuła giełdy to efektywny, tani i wygodny sposób na spotkanie wielu potencjalnych partnerów biznesowych w jednym miejscu i czasie.

Firmy, które zarejestrują swój udział w wydarzeniu i umówią minimum 5 spotkań b2b z firmami z Austrii (spotkania muszą być zaakceptowane przez obie strony) mogą liczyć na pokrycie kosztów zakwaterowania i wyżywienia w Wiedniu (2 noclegi ze śniadaniami + kolacja w dniu 1 października).

Uczestnikom  przysługuje:

  • Wpis do katalogu uczestników giełdy kooperacyjnej,
  • Indywidualny harmonogram spotkań,
  • Pomoc przy rejestracji oraz podczas trwania giełdy.

Oficjalnym językiem spotkań będzie angielski. Pełny program wydarzenia znajduje się tutaj.

Wszystkich zainteresowanych udziałem w Marketplace Austria Food prosimy o zapoznanie się z informacjami i warunkami udziału w wydarzeniu oraz wypełnienie formularza rejestracyjnego na stronie internetowej wydarzenia.

Liczba miejsc jest ograniczona.

Dodatkowych informacji udziela:

Sławomir Biedermann

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Może Cię zainteresować

Opublikowano: 16.08.2019 12:09
Poprawiono: 16.08.2019 10:33
Modyfikujący: mariusz_idzikowski
Udostępniający: mariusz_idzikowski
Autor dokumentów: