24 lipca 2019

Misja biznesowa do Brazylii

W imieniu Polsko-Portugalskiej Izby Gospodarczej zapraszamy do udziału w  misji biznesowej do São Paulo w Brazylii, która odbędzie się w dniach 20-25 października 2019 roku.

Misja organizowana jest wspólnie przez Polsko-Portugalską Izbę Gospodarczą (PPCC) oraz FecomercioSP - największą federację handlu i usług w Brazylii. To doskonała okazja, aby znaleźć potencjalnych partnerów w Brazylii oraz bezpośrednio ocenić możliwości  biznesowe na tamtejszym rynku.

Misja jest bardzo mocno skoncentrowana na indywidualnych spotkaniach b2b z potencjalnymi brazylijskimi partnerami, w ich siedzibach, zgodnie z profilem zadanym przez każdego z polskich uczestników.

Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą misji (do pobrania pod artykułem).

Wszystkie zainteresowane firmy zapraszamy do wypełnienia formularza rejestracyjnego.

Organizatorzy skontaktują się bezpośrednio z wszystkimi firmami, które wyrażą wstępne zainteresowanie udziałem.

Termin finalnych zgłoszeń i płatności mija 30 sierpnia 2019 r.

Dodatkowych Informacji udziela: p. Wojciech Baczyński, Dyrektor Generalny PPCC,  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.+48 696 760 925

 

Opublikowano: 24.07.2019 12:17
Poprawiono: 24.07.2019 13:25
Modyfikujący: mariusz_idzikowski
Udostępniający: mariusz_idzikowski
Autor dokumentów: