23 lipca 2019

Poszukiwani producenci kul kąpielowych z naturalnych składników

Holenderska firma marketingowa nawiąże współpracę z producentem kul kąpielowych z naturalnych składników, które posłużą jako upominki reklamowe. Kule powinny mieć różne kształty, kolory i zapachy, i nie powinny być testowane na zwierzętach.

Pierwsze zamówienie wyniesie 5000 sztuk. Firma przewiduje zamówienie w sumie 100 000 sztuk w pierwszym roku współpracy i wzrost zamówień o 30% z każdym kolejnym rokiem.

Pełna treść zapytania po angielsku

Numer referencyjny oferty: BRNL20190702001

Firmy z woj. mazowieckiego zainteresowane współpracą proszone są o kontakt na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., wraz z podaniem ww. numeru referencyjnego.

Pozostałe firmy zachęcamy do kontaktu z właściwymi ośrodkami regionalnymi.

***

Zobacz inne przykładowe oferty firm zagranicznych

Oferta, która Cię zainteresowała, jest dostępna w ramach bezpłatnej bazy POD (Partnership Opportunities Database), która jest prowadzona przez sieć Enterprise Europe Network. W POD za darmo możesz przeglądać oferty z całego świata lub założyć profil Twojej firmy. Szukasz dostawców, nowych rynków zbytu lub nowych rozwiązań technologicznych? Skorzystaj z naszej bazy.

Zobacz też success stories firm, które już skorzystały z usług Enterprise Europe Network.

Opublikowano: 23.07.2019 13:22
Poprawiono: 07.01.2021 13:00
Modyfikujący: Eryk Rutkowski
Udostępniający: mariusz_idzikowski
Autor dokumentów: