10 września 2019

Misja handlowa do Francji dla firm technologicznych

Zapraszamy młode, technologiczne firmy oferujące innowacyjne rozwiązania i produkty do udziału w misji handlowej do Francji, która odbędzie się w dniach 8-11 października 2019 r.

Misja organizowana jest we współpracy ze Stowarzyszeniem Maison Kopernika z Tuluzy oraz Ambasadą RP w Paryżu i publicznym bankiem inwestycyjnym BPI France, największą instytucją we Francji świadczącą kompleksowe usługi w zakresie wsparcia francuskich przedsiębiorców w nawiązywaniu współpracy międzynarodowej.

Celem misji jest wsparcie wyselekcjonowanych firm technologicznych z Polski w ekspansji na rynek francuski: pozyskanie nowych kontaktów, zapoznanie się z najnowszymi trendami, wymiana doświadczeń.

Program misji obejmuje:

Pobyt w Tuluzie (w dn. 8-9 października):

  • Udział w spotkaniu z Agencją Rozwoju Metropolii (prezentacja ekosystemu biznesowego Metropolii Tuluzeńskiej, prezentacje polskich uczestników w formie pitchingu),
  • Udział w spotkaniach b2b z francuskimi firmami,
  • Udział w konferencji Minds&Tech (https://mindsandtech.com/)

Pobyt w Paryżu (w dn. 10-11 października):

  • Udział w konferencji BPI France Inno Generation 2019 (https://innogeneration.bpifrance.fr/): uczestnictwo w zaaranżowanych wcześniej indywidualnych spotkaniach z wybranymi firmami i instytucjami z Francji,
  • Spotkanie w Ambasadzie RP w Paryżu (prezentacje polskich uczestników w formie pitchingu, networking z zaproszonymi firmami/instytucjami z Paryża).

10 października 2019 r. w Paryżu uczestnicy misji wezmą udział w piątej edycji BPI France Inno Generation (BIG 2019). Jest to jedno z największych w Europie wydarzeń dedykowanych innowacyjnym firmom poszukującym możliwości rozwoju, w którym co roku uczestniczą zarówno przedstawiciele sektora MŚP, jak i twórcy startupów, duże korporacje, naukowcy, organizacje pozarządowe, inwestorzy.

Inno Generation w liczbach:

  • 45.000 uczestników,
  • 55.000 m2 powierzchni,
  • 15.000 indywidualnych spotkań biznesowych,
  • 1.000 prelegentów,
  • 400 konferencji, wystąpień.

Uczestnictwo w w/w wydarzeniach jest nieodpłatne. Obowiązującym językiem spotkań będzie jęz. angielski.

Koszty związane z przelotem i zakwaterowaniem na miejscu uczestnicy misji pokrywają we własnym zakresie.

 

Zapraszamy do udziału!

 

Liczba miejsc jest ograniczona !

Dodatkowych informacji udziela:

Agnieszka Promianowska

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Opublikowano: 10.09.2019 10:42
Poprawiono: 10.09.2019 11:16
Modyfikujący: mariusz_idzikowski
Udostępniający: Eryk Rutkowski
Autor dokumentów: