17 lipca 2019

Poszukiwani dostawcy szklanych butelek i słoików

Francuski dystrybutor produktów szklanych wykorzystywanych jako pojemniki na stałe i płynne produkty spożywcze poszukuje nowych dostawców szklanych butelek oraz słoików z zakrętkami m. in. typu twist-off.

Firma ma 25 lat doświadczenia w branży, oferuje ponad 700 rodzajów artykułów o różnych kształtach, pojemnościach (od 30 ml do 12 litrów) i wykończeniach, m. in.: butelki, słoiki, zastawa stołowa, butle i wybrane produkty dekoracyjne, takie jak świeczniki, wazon, itd.

Treść zapytania po angielsku

Numer referencyjny oferty: BRFR20190613001

Firmy z woj. mazowieckiego zainteresowane współpracą proszone są o kontakt na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., wraz z podaniem ww. numeru referencyjnego oraz linku do katalogu oferowanych produktów.

Pozostałe firmy zachęcamy do kontaktu z właściwymi ośrodkami regionalnymi.

*** 

Zobacz inne przykładowe oferty firm zagranicznych

Oferta, która Cię zainteresowała, jest dostępna w ramach bezpłatnej bazy POD (Partnership Opportunities Database), która jest prowadzona przez sieć Enterprise Europe Network. W POD za darmo możesz przeglądać oferty z całego świata lub założyć profil Twojej firmy.

Zobacz success stories firm, które już skorzystały z usług Enterprise Europe Network.

Opublikowano: 17.07.2019 06:12
Poprawiono: 12.07.2019 09:47
Modyfikujący: Eryk Rutkowski
Udostępniający: Eryk Rutkowski
Autor dokumentów: