10 lipca 2019

Poszukiwani producenci maszyn przemysłowych

Austriacki producent dóbr konsumpcyjnych poszukuje partnera przemysłowego do wdrożenia automatycznego systemu segregowania produktów na linii produkcyjnej. Rozwiązanie zaproponowane przez potencjalnego partnera powinno skutecznie segregować przedmioty o różnych kształtach i średnicy od 3 mm do 14 mm. Produkty powinny być wyjęte z pojemników i posortowane na tace na podstawie danych dostarczonych przez system komputerowy.

Treść zapytania po angielsku

Numer referencyjny oferty: TRAT20190401001

Firmy z woj. mazowieckiego zainteresowane współpracą proszone są o kontakt na adresTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., wraz z podaniem ww. numeru referencyjnego oraz linku do katalogu oferowanych produktów.

Pozostałe firmy zachęcamy do kontaktu z właściwymi ośrodkami regionalnymi.

***

Zobacz inne przykładowe oferty firm zagranicznych

Oferta, która Cię zainteresowała, jest dostępna w ramach bezpłatnej bazy POD (Partnership Opportunities Database), która jest prowadzona przez sieć Enterprise Europe Network. W POD za darmo możesz przeglądać oferty z całego świata lub założyć profil Twojej firmy. Szukasz dostawców, nowych rynków zbytu lub nowych rozwiązań technologicznych? Skorzystaj z naszej bazy.

Zobacz też success stories firm, które już skorzystały z usług Enterprise Europe Network.