4 lipca 2019

Poszukiwani producenci oprogramowania

Niemiecka firma IT poszukuje partnera wyspecjalizowanego w tworzeniu oprogramowania na potrzeby zarządzania autonomicznymi pojazdami przewożącymi bagaże, ale także innego rodzaju towary, głównie na lotniskach. Celem współpracy jest opracowanie zaawansowanego systemu, pozwalającego na bezpieczne działanie pojazdów autonomicznych dzięki zastosowaniu zaawansowanych technologicznie czujników.

Treść zapytania po angielsku

Numer referencyjny oferty: TRDE20171023002 

Firmy z woj. mazowieckiego zainteresowane współpracą proszone są o kontakt na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., wraz z podaniem ww. numeru referencyjnego oraz linku do katalogu oferowanych produktów.

Pozostałe firmy zachęcamy do kontaktu z właściwymi ośrodkami regionalnymi.

***

Zobacz inne przykładowe oferty firm zagranicznych

Oferta, która Cię zainteresowała, jest dostępna w ramach bezpłatnej bazy POD (Partnership Opportunities Database), która jest prowadzona przez sieć Enterprise Europe Network. W POD za darmo możesz przeglądać oferty z całego świata lub założyć profil Twojej firmy. Szukasz dostawców, nowych rynków zbytu lub nowych rozwiązań technologicznych? Skorzystaj z naszej bazy.

Zobacz też success stories firm, które już skorzystały z usług Enterprise Europe Network.

Opublikowano: 04.07.2019 09:41
Poprawiono: 04.07.2019 10:10
Modyfikujący: Eryk Rutkowski
Udostępniający: Eryk Rutkowski
Autor dokumentów: